MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola

:1052786352
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Sophie Lee "meghitt" otthona

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeKedd Okt. 21, 2014 5:23 pm

Sophie Lee "meghitt otthona:


Sophie Lee "meghitt" otthona Resized_image__2__www.kepfeltoltes.hu_

A vámpír hölgy nem meglepő módon a Sötét negyed szélén, nem messze a Külső negyed határától találta meg azt a házat, ami igazán illik hozzá. Egy kissé romos három emeletes, kis toronnyal rendelkező régi kúria megfelelőnek tűnt, hogy kellőképpen elriassza a hívatlan vendégeket. Amúgy sem állt szándékában gyakorta party-kat rendezni, vagy hasonló banzájokat tartani, arra pedig végképp nem lenne szüksége, hogy kopogtassanak nála csak úgy...látogatás céljából. Az épület rendkívül kopottas, de érzékelhetően süt belőle a mágia, külső látványa ellenére is biztonságos, nem akar a következő pillanatban összeomlani, jó eséllyel erős varázs tartja össze. Az udvaron kiszáradt szökőkút, száraz növények, nem kifejezetten van rendben tartva és színes virágok sem díszítik az ablakok párkányait. Erős vaskapu ad védelmet, hogy a sötét negyed nem túl kedves lakói esetleg be akarjanak betörni ide, de hát maga az épület külseje is eléggé rémisztően hat. Általában csak egy szobában látni fényt, ez is mutatja, hogy nem tömegek laknak itt, csupán egy személy.
Belterét tekintve a legtöbb szoba nem lakott, és még az új tulaj sem fedezte fel minden titkát, zegét-zugát az épületnek, majd idővel. Az előtérben egy nagyobb fogadószoba kapott helyet, ahol kandallóban nagyon ritkán tűz is lobog, akad itt asztal, fotelek, bár nincsenek gyakran használva. A földszinten akad egy konyha, bár Miss. Lee általában az iskolában eszik. A háló, amit elfoglalt az emeleten található, a toronyba pedig csigalépcső vezet fel, ahol kisebb padlásszoba lelhető fel. Kisebb pince is akad, bár még ez is felderítésre vár. Rendetlenség egyébként nincs az épületben, ugyanis hetente egyszer egy bejárónő érkezik takarítani, mivel amikor ide költözött valami eszméletlen kupi és rendetlenség volt, úgyhogy ifjú-vámpirnőnk úgy döntött ezen azért változtat, arra pedig egyébként sem vinné rá a lélek, hogy nekiálljon takarítani.
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2014 11:20 pm

~Végre megszabadultam a kölyköktől. Csend béke és nyugalom. Raven és Éjfél sem zaklatnak csak a dühöngő hóvihar hangját kell hallgatnom.~* Gondolkodom ahogy hanyatt dobom magam az ágyon és a plafont bámulom a gyertyafénynél. Próbálok nem gondolni semmire, bár most nehezemre esik nem gondolkodni. Haku megjelenésével felkavarodtak a régi emlékek és nem tudok megálljt parancsolni nekik. Pedig a legszívesebben felejtenék. Mindent elfelejtenék. Mintha meg sem történtek volna azok a dolgok. Vagy lehet jobb lett volna meghalni. Ahogy gondolkodom Éjfél ugrik fel az ágyra és a közelembe telepszik. Bizonyára fázik de már megtanulta hiába bújik hozzám felmelegedni nem tud. Ezért lemegyek a nappaliba és begyújtom a kandallót, mert olyan mintha a kis házi démonom is dideregne, csak nem szól egy mukkot sem. Miután sikerül begyújtanom a tüzet, leülök a közeli fotelba és a táncoló lángokat figyelem. Ott folytatva az elmélkedésemet ahol abbahagytam. Nagy bánatomra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2014 11:32 pm

*Jó ideje itt bolyongok már, hogy lelkek begyűjtésével enyhítsem szűnni nem akaró éhségem. Ám minél messzebbre jutok, annál inkább unom az egyszerű prédák kinyiffantását a távoli erdőben, ezért új irányokban indulok el, hátha találok valami érdekesebbet. Hamarosan el is jutok egy különös épületig. Nemes egyszerűséggel lépek át vastag falain, betérve egy nappaliba, aminek a kandallója előtt egy nő ül. Démoni vigyor mutatkozik meg arcomon, kivillantva egymás mellett sorakozó, hegyes fogaimat.*
- Szeretem a vért... *szólalok meg mély hangomon, majd végignyalok ajkaimon.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2014 11:42 pm

*Már messziről érzem a démoni aurát ahogy a házam felé közeledik. Nem ijedek meg, tudom mire képesek. Nem mozdulok akkor sem mikor nem messze tőlem megszólal. - Akkor húzz sorszámot komám. * mondom egyszerűen majd rápillantok a vörösen izzó szempárral.- A lelkemről eléggé lecsúsztál. Már megelőztek mint láthatod. *teszem hozzá. Nem félek. Teli a házfegyverekkel, és nem elhanyagolható az erőm sem. Végig a démont figyelem és kíváncsian várom mit tervez.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2014 11:46 pm

*Szemeim vörösen izzanak, vigyorom kiszélesedik, mikor a nő felém fordul. Úgy érzem nem holmi halandó. Érdekesebbé teheti még ez a helyzetet.*
- ... Főleg a vérszívó lotyóékét *folytatom úgy, mintha nem hallanám szavait, s megindulok felé. Hirtelen lefagy a vigyor arcomról, a merő komolyságnak adva helyet.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2014 11:51 pm

*Föl sem veszem a szövegelését. Mondtak már rám rosszabbat is. Az ilyenek már leperegtek rólam. Továbbra sem mozdulok csak a szemeit figyelem, és furcsának találom a hirtelen váltást.*~ Az előbb még vigyorgott mint a vadalma most meg komoly mint a vakbél gyulladás? Vajon mi történt? Ezt a démont kifejezetten nem értem. Nem tudom kiszámítani a viselkedését.~gondolkodom magamban ahogy arra várok mit tesz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2014 11:57 pm

- Te itt? *lépek oda a démonhoz, aki mintha szorosan a nő mellett állna. Régről ismerem, habár jó ideje nem láttam már. Egyszerűen eltűnt, s most újra itt áll előttem, más formában.*
- Azt hittem meg fogsz kímélni a mocskos képeddel, de ezek szerint tévedtem! Ugye csak egy rohadt viccnek szánod azt, hogy lepaktáltál ezzel a... Ezzel az útszéli ri****al?! *kezdeményezek érdekes csevegést vele, amennyiben hajlandó reagálni is rá valamit. Remélhetőleg a nő helyett.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeKedd Dec. 23, 2014 12:07 am

*Egyik szemöldökömet felhúzom mikor a mellettem lévő fotel tetején ülő Ravenhez fordul. - Raven csak nem ismered? * kérdezem a házi démonom mire felnéz rám majd vissza az idegenre. - Sajnos ismerem. Régen társak voltunk, még nem találkoztam veled. Együtt vadásztunk az emberek lelkére. De én kezdtem belefáradni, ezért is tartottam veled.* ad nekem egy kimerítő magyarázatot, majd az idegenre néz. - Arquwenien azt ajánlom tűnj innen. Vagy nem állok jól magamért. Sophiet nem bánthatod a védelmem alatt áll. *mondja és különös erő lengi körül ami meglep még engem is.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeKedd Dec. 23, 2014 12:14 am

- Lepaktáltál egy emberrel, milyen aranyos! *mosolygok szélesen* - Nagy rangod volt 400 évvel ezelőtt, nagy hírneved, mégis feladtad. Egyedi fegyvered a sutba dobva hódoltál be a prédának, most meg még védesz is egyet? Nem csodálom, hogy már a Nagy Úr sem ért meg téged *húzom el szám, majd teszek egy mozdulatot, majd odalépek a nőhöz, és végignyalok az arcán, az ajkain hosszú, rózsaszín nyelvemmel. Ezután vörös szemeim az övébe fúrom. Heh, milyen imádni valóak azzal a hatalmas értetlenséggel! És egyben milyen förtelmesek! Ennek a nőnek hal szemei vannak.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeKedd Dec. 23, 2014 12:30 am

*Nem teszek semmit mert próbálok rájönni ki is valójában Raven.Nem gondoltam volna hogy ilyen erős lenne hogy még egyedi fegyvere is volt. - Sophie!* kiállt fel raven és valami hatalmas erő lengi körül ami miatt nem figyelek a másikra. Egy pillanatra meglepődök mikor előttem terem, de gyorsan reagálok és megragadom a torkát. - Megmondtam nem vagyok ember és nincs lelkem mit magaddal vihetnél. Jobb ha most eltűnsz. Velem nem boldogulsz és amúgy is büntetlenül megölhetlek. * Mondom halál nyugodtan. És még egy kicsit szorítok a torkán hogy nyomatékosítsam a mondandómat. 
-Hallgass rá Arqu'. Sophie egy auror parancsnok. Méghozzá a démonokra és más lényekre specializálódva. Olyan erős hogy még a Nagyúr is kétszer meggondolná leálljon-e vele harcolni.* HallomRaven hangját. Kicsit meglep hogy így vélekedik rólam ezért rá pillantok és teljesen megdöbbenek a látványtól. Mióta ismerem soha nem láttam az igazi formáját. Erre pont most kell itt állnia előttem. * 
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeKedd Dec. 23, 2014 12:39 am

- Még nem fedted fel a valódi kiléted előtte, mi? *pillantok egy gond nélkül arra, akit most "Ravennek" becéznek* - Én a helyedben a felesleges magyarázkodás helyett megmutattam volna a valódi formám, ha már képes vagyok arra a baromságra, hogy megbízzak benne! *hördülök fel. Kiáltásaimra a láng is kialszik a kandallóban. Nem ijesztenek meg fenyegetésként tálalt üres szavaik, sem a nyakam köré fonódó ujjak. Démon vagyok, halhatatlan. Tovább élek, ha ez a test pusztulásra is ítéltetett!*
- Ami meg az aurorokat illeti rothadó szívem csücske! Nézz ki azon az ablakon, a régi emlékekért van egy ajándékom a számodra! *s amint kiles, láthat egyet holtan felakasztva, tátott szájjal, szemek nélkül* - Én is szeretlek ezért az elcs****tt helyzetért! *kacagok fel vidáman.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2014 5:49 pm

*Az ablak felé pillantok és meglátom a fellógatott aurort. Elengedem és közelebb sétálok az ablakhoz. - Akár köszönetet is mondhatnék neked. Az egyik legnagyobb ellenlábasom. Ha rajta múlt volna már rég kivégeztek volna. * Mondom és ledobom magam a fotelba. Pálcámmal a kandalló felé intek, amiben meggyullad a tűz, majd sorra meggyulladnak a gyertyák is hogy némi fény legyen bent. Hiába vagyok vámpír nem mindig szeretek én se sötétbe lenni. - Nos akkor mi szél hozott erre Arquwenien?* kérdezem tőle mintha csak egy baráti csevej lenne. De közben még mindig Ravenen jár az eszem. Hogy miért nem mutatta meg eddig igazi formáját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 7:30 pm

Milyen undorító! Lepaktálni egy halandóval... Az ember nem több egy por népnél, ami minden eddigi tettéért halált érdemelne. Míg itt tartózkodik, addig tökéletes lelke teljesen bemocskolódik, ezért minél fiatalabban ölöd meg, annál jobb! Habár a nem földi síkon számított kor nem egyenlő a földiével, tehát nem azt jelenti, hogy a fiatal lélek ne kerülhetne egy látszólag idős ember testébe. *gondolkodom el, majd az egyik gyertyához sétálok. Kikapom a helyéről, és elkezdtem dobálni. Felrepül, megpördül saját tengelye körül, majd lágyan visszaérkezik újra, és újra. Van, hogy az égő vége hozzáér sápadt tenyeremhez, de érdekesmód a gyertya tovább ég, a bőrömön pedig nem keletkeznek sebek.*
- Vadászni jöttem, de most, hogy itt van ez a barom, inkább a számlát akarom lerendezni *nézem elmélázva a gyertyaláng táncát a levegőben, s mikor újra visszaérkezik, lendületből az "őr" döghöz vágom.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 7:43 pm

Figyelem ahogy a gyertyát dobálja. Egyáltalán nem értem a viselkedését, és nem tudom mit tervez. Kezdek bele fáradni a játékába és lehunyom a szemem mert nagyon idegesít a gyertya dobálása. Mikor Ravenhez akarja vágni csak egy tőrrel a falnak szegezem az égő gyertyát, és a jövevényre nézek.
*- Ha annyira törleszteni akarsz kérlek azt odakint tegyétek. Nem szeretném ha a ház még romosabb lenne.* mondtam nagyot sóhajtva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 9:53 pm

- Romosabb? *pillantok rá, miután gyertyám nem ér célt. Bosszúból kioltom a lángját, és átterjesztem a fotelra, amiben ül.*
- Benne vagyok szívesen, míg szénné égsz! Tudod, a mi időnkben erre felé még a máglya volt a divat *jegyzem meg csakúgy, vállat vonva. Ezután a Raven nevű görényhez fordulok* - Shall We dance (Táncolunk)? - hajolok meg végül, s ejtek meg egy démoni vigyort.
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 9:59 pm

- Ugyan kérlek. Most tényleg máglyán akarsz elégetni? Ez szánalmas. A XXI. században vagyunk! - mondtam ahogy a kezemmel egy pockölő mozdulatot végeztem és kialudt a láng. Mikor meghallottam a Ravennek tett kérdést kitört belőlem a nevetés. Hirtelen elképzeltem ahogy keringőznek a nappaliban. Évek óta nem nevettem ilyen jóízűen. És nem hittem volna hogy egy démon fog megnetettetni.
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2015 6:44 pm

Lezárva!
Vissza az elejére Go down
Raven
Démon
Raven


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Apr. 08.
Age : 700
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 9:34 pm

*Sophie eléggé megsértődött rám amiért csak most mutattam meg igazi alakom neki, hol ott már évek óta mellette voltam. Sajnálom is a dolgot, de nem azért volt mert nem bíztam benne, hanem mert meg akartam őt védeni. De lehet ez most fordítva sikerült. *~ Idióta vagy Raven. Ekkora marhaságot is csak te csinálhatsz. ~ * Szidtam magamat ahogy az egyik ablakban ücsörögtem. Jobbnak láttam ha most nem mutatkozok Sophie előtt, ezért mindig másik szobában bujkáltam mint ahol ő volt. Nem akartam még feszültebbé tenni, de nem mehetett ez így tovább. Valahogy meg kellelt békítenem, ezért átváltoztam és az öreg romos házban elkezdtem keresni a vámpírhölgyet.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 11:02 pm

*Kicsit össze voltam zavarodva. Rövid idő alatt sok minden történt. Haku, az a démon, akkor Raven és most Steven is felbukkant. Sok volt ez így nekem és inkább a munkába temetkeztem, vagy épp a kovácsműhelyben voltam. Mikor megvettem a házat nem is tudtam hogy itt ilyen is van. Még előttem is sok titkot rejt. Csak véletlenül bukkantam rá, de jó volt, Olyan mintha egy barlangból alakítottak volna ki egy műhelyt. Ha a fegyvereim megsérültek, így magam is megtudtam javítani. Nemrég megérkezett az a szállítmány amit megrendeltem egy ismerőstől. A sárkányok használják ezt a fémet hogy fegyvereket készítsenek belőle. Sokkal erősebb és könnyebb tőle még egy kard is. Leginkább Hakunak akartam, egy tőrt és egy medált készíteni, hogy megvédjem magamtól és a többi vámpírtól.
Vissza az elejére Go down
Raven
Démon
Raven


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Apr. 08.
Age : 700
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 3:40 pm

* A házban nem találtam ezért elindultam ki a kovácsműhelyhez. A bejáratnál megálltam és figyeltem. Nekem háttal volt így nem látott meg, bár sejtettem hogy már tudja hogy itt vagyok. Még ilyenkor is fekete ruhában volt. Mintha folyton csak gyászolna, de nem tudtam hogy mit. Sajnáltam hisz nem ilyen életet érdemelt volna. Bár a családja meg őt nem érdemeltem meg. Emlékszem régről egy csodás kislányra. Az apja nevelése ellenére is kedves volt, még egy démonnal is. Az lett volna a dolgom hogy ellopjam a lelkét, de nem bírtam megtenni. Mikor először találkoztunk, nem félt. Határozottan tartotta a kardját, és hajlandó lett volna harcolni. De még sem támadott. Észre vette hogy sérült a karom, és helyett hogy harcolt volna ellátta egy idegen sérüléseit. És úgy döntöttem mellé szegődök. Évekig voltam vele, még egy férfi fel nem bukkant. Messziről követtem a küldetésén, hátha segítségre szorul. És akkor ott a folyóparton talált egy sérült embert. Segített rajta és egyre több időt töltött inkább vele. A legszívesebben megöltem volna amiért elvette tőlem azt az angyali mosolyt. Már nem rám mosolygott úgy. Már nem nekem mondta el ha bántotta valami. De miatta nem tettem semmit. Egy este mikor egyedül indult őrjáratra utána mentem és elbúcsúztam tőle. Úgy éreztem már nincs szüksége rám. jobb volt ez így. Nem akarta hogy menjek, de mentem. Csak előtte töröltem az emlékeit. De megígértem neki hogy többé nem ölök meg egy embert sem. És csak évekkel később találkoztam vele.  De addigra teljesen megváltozott. Vámpír lett belőle. És hihetetlenül erős auror. De furcsálltam hogy parancsa ellenére nem ölt meg. Pedig nem emlékezhetett rám. Így úgy döntöttem újra mellé szegődöm és segítem mindenben. *Végig gondoltam mindent, a múltat és a jelent is de nem tudtam mit tegyek. És továbbra is ott álltam az ajtóban, de nem mertem közelebb lépni hozzá. Csak figyeltem ahogy dolgozik. Figyeltem minden mozdulatát. Már rég nem ugyan az a gyermek volt mint akkor. Sajnáltam hogy nem láthatom már azt az angyali mosolyt ami megnyugvást hozott elkárhozott lelkemnek. 
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 5:23 pm

* Eleinte nem is éreztem hogy Raven a bejáratnál állt, csak az egyik pengén láttam meg egy homályos alakot. Nem tudtam mit akart de meg sem fordultam csak folytattam a munkát. * -Megtudhatnám meddig szándékozol ott szobrozni? * kérdeztem tőle és vállam fölött hátra sandítottam, és láttam azt a búskomor ábrázatát.* - Ne vágj már ilyen fancsali képet. Rossz rád nézni.* mondtam és folytattam a munkát. * - Ha az eddig történtek a bajod tudnod kell hogy nem haragszom rád. Megértem hogy azért nem mutattad meg az igazi alakod hogy megvédj más démonoktól. Úgy hogy hagyd abba az önsajnálatot.* mondtam neki ahogy az egyik kard pengéjét a tűzbe helyeztem hogy felhevüljön.*
Vissza az elejére Go down
Raven
Démon
Raven


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Apr. 08.
Age : 700
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 6:10 pm

*Nem lepett meg hogy észre vett, és az sem, hogy nem nézett felém. De az annál inkább hogy azt mondta nem haragszik. Oda sétáltam mögé és térdre rogytam mögötte.* 
- Ha azt akarod hogy elmenjek, szólj, de akkor kérlek végezz velem. Mert nem akarom hogy más tegye meg. Mert erre csak te vagy méltó. Sajnálom hogy nem vigyáztam rád jobban. Nem ezt az életet érdemled. Minden az én hibám. Ha akkor nem hagylak el és nem törlöm az emlékeidet, most nem itt lennél.* Mondtam és vártam mit fog tenni. Tudtam hogy ezek után dühös lesz ha eddig nem is volt az. * - Sajnálom Sophie. De nem bírtam tovább nézni ahogy arra az emberre mosolyogsz. Hogy ő fontosabb lett neked mint én.* mondtam tovább. Biztos voltam hogy ezek után meg fog ölni, de nem tudtam tovább magamban tartani a titkomat.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 10:18 am

* Mikor megfordultam azt láttam, hogy előttem térdelt. Nem értettem miért csinálja ezt. És azt sem értettem miről beszélt. Majd hirtelen képek jelentek meg a gyerekkoromból. Hirtelen megszédültem és az egyik asztalnak zuhantam ami teli volt félkész fegyverekkel, vagy épp olyanokkal amik javításra vártak.* - Még is miért most? Hm? Miért most kell ezt elmondanod? Mindig is éreztem hogy valaki hiányzik az életemből de bele törődtem. Kezdtem beletörődni hogy vámpír lettem. Kezdtem elfogadni hogy nem láthatom többé a fiamat, a barátaimat, azokat akiket szerettem, de te most megint mindent felbolygattál. Miért teszed ezt? *Kérdeztem tőle majd megragadtam egy markolat nélküli tőr pengéjét, és hirtelen előtte teremtem majd a torkának szegeztem a pengét.* Szóval azt akarod hogy én végezzek veled? * kérdeztem ahogy az aranysárga íriszeibe fúrtam saját vöröslő tekintetemet.*
Vissza az elejére Go down
Raven
Démon
Raven


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Apr. 08.
Age : 700
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 11:01 am

- Sophie... *már keltem volna föl hogy segítsek neki talpon maradni, de hirtelen egy hideg pengét éreztem a torkomon. Nagyot nyeltem mert tudtam hogy ő tényleg képes lenne megölni. Bár nem bántam volna. Még ez is enyhe büntetés lett volna ahhoz képest amiért az én ostoba önérzetem és féltékenységem miatt elhagytam. Vártam hogy végre véget vessen hitvány életemnek és végig vöröslő tekintetét néztem. Rájöttem hogy valójában nem akart megölni hanem vérre szomjazott. Megragadtam a pengét tartó kezét és egy vágást ejtettem nyakamon majd átöleltem hogy a nyakamhoz hajoljon.* Te is kegyetlen vagy Sophie. Nem bízol bennem eléggé de mondhatjuk ez az én hibám is. De jóvá fogom tenni. Örökké veled maradok. És segítelek mindenben. Még ha te mást szeretsz is.*Mondtam neki és hagytam hogy mohon igya a véremet. Tudtam hogy gyűlöli hogy mások vérén kellett élnie de nem tehetett mást. Forró könnyei csak úgy égették bőrömet. Soha nem láttam sírni, de tudtam hogy mekkora fájdalmai vannak. Hosszú ideje nem ivott vért. És most egy démon véréhez jutott.*- Ne félj Sophie. Itt vagyok és vigyázok rád. Most jobb ha egy ideig nem mész sehová. Túl nagy erő ez neked most. Pihenned kell.* mondtam ahogy az ölembe vettem. Szenvedett a hirtelen jött erőtől, de nem fog ez sokáig tartani.*- Néhány nap és rendbe jössz. Addig én vigyázok rád.* végül felemeltem és vissza vittem a szobájába. 
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2015 8:34 pm

*Először tényleg meg akartam ölni. Már elegem volt hogy mindenki csak rajtam mulat, és folyamatosan manipulálni akartak. De hirtelen elkapott a vérszomj. Olyan elemi erővel csapott le rám hogy még ellenkezni sem tudtam, mikor Raven megvágta a nyakát és átölelt, hogy fejem a seb fölé érjen. Habozás nélkül csaptam le a sebre, hihetetlenül felszabadító érzés volt hogy megízlelhettem a vérét. Mikor éreztem hogy kezd beforrni a sebe bele mélyesztettem fogaimat puha húsába. Még többet akartam a vörös nedűből, ami az életet jelentette számomra. Ahogy a vérét fogyasztottam éreztem hogy testem minden porcikáját és minden sejtjét átjárja Raven ereje. Mivel most először kóstoltam démon vért hatalmas fájdalommal töltött el az erő ami szétáradt bennem. Le kellett küzdenem, hogy uralmam alá hajtsam, és sajátomként használjam. Szinte megbénult a testem, az erőtől, és nem bírtam mozogni. Csak azt éreztem mintha fel akarna robbanni a testem, de Raven velem volt. Gondosan vigyázott rám. Felvitt a szobámba és ott maradt velem, hisz tudta jól hogy néhány napig szinte mozdulni sem tudok majd.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sophie Lee "meghitt" otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee "meghitt" otthona   Sophie Lee "meghitt" otthona Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sophie Lee "meghitt" otthona
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sophie Lee otthona
» Bernadotte család otthona
» Sophie Lee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola :: Svalbard :: Sötét negyed-
Ugrás: