MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola

:1052786352
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Sophie Lee otthona

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2014 10:35 pm

Odabent kényelmesen kialakított előtér van, afféle iroda és fogadószoba egyben, de nem a megszokott kialakításban. Nem láthatsz nagy fiókos asztalt, foteleket, székeket sem. Egy kisebb alacsony asztalka van csak itt, a falak menték szekrények, könyves polcok, a földön pedig szépen megmunkált szőnyegek sorakoznak, rajtuk puffok, párnák. Olyan kis kuckós a hely, úgy érezheted itt igazán jó lenne elnyúlni és egy jót pihenni, nézegetni a csillagokkal díszített plafont, ami olyan érzést kelt, mintha odakint lennél. A plafon egyébként mindig olyan képet mutatni, mint amit kint is látni, ha felhős az ég, akkor felhőket pillanthatsz meg, ha napsütötte, akkor erős fény van odabent, ami a különleges gyűrűnek hála nem zavarja a vámpír hölgy szemét.
A falak melletti szekrényekben sokféle tárgy is helyet kapott, többől is érezni az erős mágikus kisugárzást, és persze akad néhány kitömött sötét lény fej is, no meg különleges sötét erőket sugárzó holmik, mint például egy aszott zombi kéz, vagy egy vörösen izzó szemű majomkoponya.
Végül pedig egy kisebb állványt szúrhatsz ki, amin aprócska démon ücsörög, ha épp ott van kedve tölteni az idejét, de persze mivel nem háziállatról van szó, nem szögezhető oda, ez csak afféle pihenő hely neki, bár néha ő is jobban szeret a párnák között hancúrozni.

Ebből a központi szobából egy ajtó nyílik, ami a hölgy lakosztályához vezet. Ha véletlenül belesel az ajtón nem látsz itt koporsót, vagy hasonlót. Hiába vámpír, kedveli a kényelmet. Nagy, baldachinos ágy, szépen berendezett szoba, olvasószekrénnyel és mindennel, ami kellhet ahhoz, hogy az ember kényelmesen tölthesse éjszakáinak azon részét, amikor nem portyázik...

Sophie Lee otthona Images?q=tbn:ANd9GcSqqH03jyFkKi-ezJDmy5QJAaKaHf21BynbX-8Td0Ffbqjmvfp2
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimeSzer. Okt. 22, 2014 8:46 pm

*Hihetetlen hogy öt év eltelt mióta ott hagytam a sulit.Elég sok minen történt azóta és nem a jobbik dolgokból.A szobám azon részén ülök ülök ahol a diákokat fogadom ha problémájuk van egy babzsák fotelen és olvasok. Éjfél nyugodtan fekszik a kandalló előt és Raven a kis démonom is a helyén volt. Kicsit elgondolkodom a régi időkön. ~Link és Steven nem tudom merre lehet pedig mindketten hiányoznak. De ezt is csak magamnak köszönhetem. De csak veszélyben lennének mellettem.~ gondolkodom ahogy a sárkányos jade gyűrűre pillantok, majd hirtelen eszembe jut még valaki.* 
-Haku! Vajon mi lehet vele? * nézek ki az ablakon a sűrű havazásba. ~ Norvégia. Nem épp a meleg időjárásról híres. Három napja csak szakad a hó.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku
Angyal
Hiroshi Haku


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Oct. 21.

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimeSzer. Okt. 22, 2014 9:39 pm

*Hosszú ideje már, hogy nem találkoztam a régi barátaimmal. Felicity Artmensonnal ugyan tartom a kapcsolatot, de az nem olyan, mintha mellettem lenne. Mintha újra átölelhetném, s elmondhatnám neki személyesen, mennyire jó, hogy ismerhetem és szeretem, mint a legjobb barátnőmet. De legalább már nem depressziós. Rá gondolok a legsűrűbben, de Sophie is eszembe jut, ahogy újabb lépteket teszek meg a hóban. ~Régen nem láttam. Remélem egyben van! Bár.. aggaszt az eltűnése. Azt sem tudom merre van, mit csinálhat...~
Egy kis kirándulást szerettem volna tenni, ám arra nem számítok, hogy a havazás felerősödik. Megállok egy helyben, hogy körbenézzek. Alig látok valamit, felröppenni pedig már aligha tudnék. Főleg, hogy végül viharrá fajul a dolog, így minden esélyem elúszik a gondmentes visszatalálásra.* ~Visszatalálás...~ Keserűen ugyan, de beismerem: eltévedek, mert bár idősebb vagyok, a megérzéseim néha képesek átverni még engem is.*
- Így nehéz lesz megtalálnom az épületet *jegyzem meg keserűen, végül továbbindulok, reménykedve a legjobbakban. [....]
Idővel sikerül visszaérnem, majd felvánszorognom a harmadik emeletre ahol a szobám is van, de igencsak fázom. Az arcom sápadtabb mint volt, és szédülök is. Hófehér csuklyám csak rátesz egy lapáttal ramaty színemre, így téve olyanná, mint a hóvirág szirma. Érzem, hogy minden léptem után egyre gyengülök, végül egy ajtónak dőlve esek össze.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimeSzer. Okt. 22, 2014 9:54 pm

*Ahogy olvasok, el kalandoznak kondolataim a régi időkre és a történtekre. Lincet volt a legnahezebb elhagyni, egy szó nélkül de akkor sem maradhattam. Veszélyeztettem volna mindenki életét azután ami történt. Nagyot sóhajtok és felkelek hogy az ablakhoz lépjek. Raven a vállamra telepszik és az arcomat fürkészi.*
- Miért vagy szomorú Sophie? Talán éhes vagy? Ha igen akkor csak szólj és megyek hozok valakit. * Ravenre pillantok a szemem sarkából de nem válaszolok neki.*~De hogy vagyok éhes. A szívem fáj ami már nem ver. És az elátkozott lelkem. Ezt is csak magamnak köszönhetem.~* gondolkodom mikor a folyosón valakit hallok. Nem tudtam hogy más is van rajtam kívül ezen a szinten. Csak az igazgatónő de neki szinte alig hallom még én is a lépteit. Majd egy csattanás. Valaki az ajtómnek dőlt. Oda lépek az ajtóhot majd óvatosan kinyitom azt és a földön ült és majdnem el döt épp hogy eltudtam kapni. Mikor a csuklyát lehúztam a fejéről riadtan tekintettem rá. *-Haku? *döbbenek meg. Nagyon hideg a bőre és rájövök hogy odakint volt. * ~ Ostoba. Viharban mit keresett odakint?*gondolkodom, ahogy felkapom és az ágyamba fektetem majd jól betakarom.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku
Angyal
Hiroshi Haku


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Oct. 21.

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimeSzer. Okt. 22, 2014 10:04 pm

*Tudatában sem vagyok annak, hogy épp nekidőlök egy ajtónak. Mindez az előtte bekövetkező megtántorodásból fakad. Megszédültem és nem tudtam megtartani az egyensúlyomat. Csak akkor jut el hozzám valami, amikor lehunyt szemeimet kinyitom egy pillanatra. Úgy negyvenöt fokos szögben megdőlve találom magam. Hosszú percekig próbálom felfogni mi történhetett, de nem tudok rájönni. Majd megérzem, hogy valaki fog, s a csuklya hamarosan lekerül fejemről. Fáradt tekintettel pillantok oldalra, ekkor veszek észre valakit aki látszólag engem tart, ráadásul olyan ismerős...*
- F-fázom *próbálok megszólalni, de rekedt vagyok. Nem csodálkoznék hát, ha alig értene belőle valamit, így maradok a suttogásra vett beszédnél, a gyönge mutogatásnál. Ezután az illető berángat, a következő pillanatban pedig már egy ágyban fekszem. Sajnos nem tudom egészében feldolgozni a történéseket, ugyanis hamarosan újra elnyel egy furcsa érzés, ami ezúttal sötétséggel társul. Sötétséggel, ami lassan elnyel, és úgy egy óráig nem ereszt.
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimeSzer. Okt. 22, 2014 10:16 pm

Nyugalmamat bizonytalan léptek, és egy hangos zörej zavarja meg a nyugalmamat. Mikor kinyitm az ajtót valaki bedől mert látszólag rosszul van. Mikor felismerem nagyon megdöbbenek. Hallom hogy azt mondja fázik ezéert felkapom, ami elég könnyen megy és beviszem a szobámba hogy lefektessem és betakarjam. Elég ritkán használom otthonomnak ezt a részét hisz nincs szükségem túl sok alvásra. Nem is figyelem meddig ülök az ágynál és várom hogy felébredjen közben azon tanakodom hogy került ide, és miért volt a viharban. Kis démonom továbbra is a vállamon ül. És méregeti az alvó lányt. 
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku
Angyal
Hiroshi Haku


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Oct. 21.

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimeCsüt. Okt. 23, 2014 1:40 pm

*Egy óra elég ahhoz, hogy egy picit feltöltődjek. Hamarosan kinyitom a szemem, majd hirtelen felülök és körbenézek. Tekintetem végigsiklik a bent lévő bútorokon, a távolban felakasztott fehér csuklyán, végül megáll a mellettem ülőn, akit ezúttal tisztán látok. Azonnal felismerem, ki az illetőt.*
- Úristen, te vagy az?! *kérdezem meglepődve. Hirtelen nem tudom felfogni, vajon tényleg őt látom -e. Sophie Ellen Lee... Sophie Ellen lee... Nagyon rég volt már, hogy találkoztunk. Pont ma gondoltam azon mi lehet vele, erre itt ül tőlem alig néhány méterre! Belém fojtja a szót pár pillanatra jelenléte. Kicsit szégyellem is magam, annyira mondanék valamit, de nem tudok! Egy rövid időre úgy érzem magam, mintha újra csak egyszerű diákok lennénk a Nezabarban.*
- Hogy kerülsz ide? *Nekiszegezek egy következőt, miközben elmélkedni kezdek. Furcsa, hogy hirtelen itt látom, ám van ami még ennél is különösebb: Miért olyan fehér a bőre?
Jobban szemügyre vételezem. Olyan, mint a hó. Már-már betegesen annak látszik.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimeCsüt. Okt. 23, 2014 1:55 pm

*Haku kinyitja végre a szemét, és végig méri a szobát. Nem a legfelemelőbb látvány hisz még a csillárt alkotó kristályok is feketék. Mikor megpillant meglepődik és csak egy kérdés hallatszik tőle. Én csak bólintok, de nem szólalok meg. Nem tudom mit is mondhatnék. Csak figyelem ahogy ott ül és döbbenten néz rám. Három éve egy szó nélkül leléptem. Egy üzenetet sem hagyva. Biztos mind gyűlölnek érte. De nem baj ez csak az ő érdekükben tettem. *
- Ugyan ezt kérdezhetném én is. Amúgy meg a Korpennebb ház vezetője vagyok és harcművészetet tanítok az iskolában. * mondom és felkelek majd az egyik asztalhoz lépek, és egy, előre odakészített bögrébe kitöltök egy kis teát. Mivel kihűlt egy kis tűzmágia segítségével megmelegítem de nem olyan forróra hogy megégesse magát.* - Tessék ettől jobban leszel. * teszem hozzá.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku
Angyal
Hiroshi Haku


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Oct. 21.

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 11:51 am

*Érdeklődve hallgatom Sophie meséjét, miközben odanyújt nekem egy bögre meleg teát. Még mindig hihetetlen számomra, hogy tényleg vele beszélgetek, ám amit ezek után mond, az még inkább. Épp belekortyolok a teába, ő pedig megemlíti a harcművészet oktatást. Nem kéne sok, hogy a kortynyi ital a takaróján landoljon, csak az önuralmam gátolja meg ezt.*
- Harcművészetet? *kérdezek vissza meglepődve, aztán eszembe jut, milyen jól forgatja a szablyát. Egyszer megpróbált védeni is, amikor egy kalandunk során felkapott valami és annyira nekivágott a földnek, hogy eltörtek a bordáim. Emlékszem, mennyire sípoltam minden lélegzetvételnél...* - Nem rossz szerepkör. De miért vagy ilyen sápadt? *teszem fel következő kérdésem, s lassan kibújok a takaró alól. Lábaim nyugodtan érnek földet. Nyugodtan ülök vele szemben.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 12:12 pm

*Gondolom hogy meglepi a jelenlétem és az, hogy pont itt tanítok. Mondjukeddig nem volt probléma a házam diákjaival sem. És mindenkit érdekel a mugli harcművészetek. Vissza ülök a helyemre, és kinézek az ablakon az erős havazásba. *
- Igen harcművészetet. Szerencsére az itteni diákok, fogékonyak a dologra így nem a méregkeverést kell megtanítanom nekik. * mondom és azt vaszem észre hogy hirtelen Éjfél ugrik az ölembe. Na igen rajta is meglátszik az az öt év. Felnőtt és már nem az a gyámoltalan kismacska akit megtaláltam Nellond sikátoraiban. *- Mint észre vetted nem sűrűn süt itt a nap. Nincs hol lebarnulni. * mondom hogy tereljem a témát mikor a sápadtságomra kérdez rá. NEm kell neki tudni hogy mi történt. Végén még értesítené Lincet, és Stevent is. * - Ha  lehet senkinek ne szólj hogy itt tanítok. Mert senki másra nem tartozik. * nézek komolyan a szemébe. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku
Angyal
Hiroshi Haku


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Oct. 21.

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 12:29 pm

~Öt év. Öt év telt el már el, de rajta alig látok változást!~ *Ez a megállapítás pedig megalapoz bennem egyfajta gyanút. Az még inkább, mikor elkezdi terelni a témát. Látom, hogy zavarja, amiért a sápadtságáról kérdeztem. Ha esetleg megbántottam volna, jobb ha tudja, nem ez volt a szándékom. A kíváncsiság vezérelt már-már beteges bőrszíne látta után.*
- Ilyen feketében nem is csodálom *kapok látszólag a horogra, majd visszakanyarodok egy picit ehhez a témához hogy lássa, nem dőltem be* - De attól még lehetne melegebb is a kezet, hiszen idebent vagy! *amikor odaadta a bögrét, volt lehetőségem pár percig kezeimet az övéire helyezni. Olyanok voltak, mintha egy-egy jégcsapot fogtam enyéim között!*
- Uhm, jó *bólintok, amúgy sem terveztem megosztani egy infót. Ennél most sokkal fontosabb dolgaim is akadtak* - Amúgy én itt psszichológus vagyok már egy ideje és a közelben van a saját lakrészem is. Ami meg a tanítást illeti, az igazgató adott lehetőséget hogy én is tanár lehessek, de visszautasítottam.
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 12:50 pm

*Haku soha nem bír megbántani hisz szinte testvérek voltuk már a suliban is. De gondolom hogy nem dőlt be a sztorimnak. *
- Csak azért gyújtottam be a kandallót, mert te megjelentél. Meg volt néhány diák fogadóórán. * mesélem neki. Mikor válaszol a kérésemre hogy nem értesíti a srácokat magnyugszom, és csak bólintok egyet. * - Illik is hozzád a pszichológia. Mindig is jó tanácsokat osztogadtál. * húzom félmosolyra a számat. * - Amúgy a szobra visszatérve, tudod hogy mindig ilyen volt a stílusom. És mikor megismertél, akkor is feketében jártam. Így legalább a hban is megtalálnak, nem mint téged abban a fehér köpenyben. * mutatok az említett ruhadarabra. A beszélgetésünk közben Raven a démon elhagyja a szobát mert észre veszi végre hogy rá itt nincs szükség, így valamivel én is nyugodtabb vagyok. Ki tudja mit tervezett volna a kis démon ha nem figyelmeztetem időben hogy ne merjen semmit csinálni. *~ Majd egyszer talán elmondom mi is történt velem. De mst semmi kedvem hozzá.~
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku
Angyal
Hiroshi Haku


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Oct. 21.

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 1:30 pm

- Ááááh, így világos *bólintok, majd meglepődöm kijelentésén. Nem, nem mindig voltak jók a tanácsaim, de mindig tiszta szívvel igyekeztem segíteni a szeretteimnek, és persze másoknak is akiknek épp szüksége volt rá.*
- Igen, bár ezek szerint kudarcba fulladt a próbálkozásom, hogy megszabadítsalak a feket ehacukáktóóól! *nyüszítek fel, ezután újabb kortyokat fogyasztok az italból. Elhallgatok, a bögre teát figyelve, végül ismét felpillantok Sophie-ra* - Itt egy démon volt! *jelentem ki, majd tekintetemmel rögtön körbefutom a szobát, de nem látok semmit. Csak a furcsa energiamaradványokat látom, amiket itt hagyhatott maga után a helyiségben*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 1:37 pm

*Macskámat simogatom, ahogy figyelem őt. Ő sem változott sokat elvégre angyal. *
- Nehéz megszabadulni egy stílustól, és felvenni egy másikat. És hát ilyen az én stílusom. Az auror munka nem a vidámságról és a rikító színekről szól. Most gondolj bele, ha megjalenne egy auror a sötétnegyedben hogy felszámoljon egy bandát és full rózsaszínbe van öltözve. Senki nem venné komolyan. * vonok vállat, majd nagyot sóhajtok. * - Igen a házidémonom Raven volt itt. Kicsit féltékeny rád.* nevetem el magam majd észbe kapva ismét komolyságot erőltetek az arcomra és senki nem láthat át a jól megalkotott maszkomon.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku
Angyal
Hiroshi Haku


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Oct. 21.

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 1:50 pm

*Élénk fantáziámnak köszönhetően hamar magam elé képzelek egy rózsaszínben feszítő aurort. Egy szikla tetején áll, tőle nem messze pedig a gonoszok vannak és őt figyelik tágra nyílt szemekkel. Nem sokkal ezután elkezdenek fuldoklania  röhögéstől, a végén pedig már egymást támogatják, hogy ne boruljanak el. Erre kitör belőlem a nevetés olyan szinte, hogy fel kell állnom, majd az asztalra tennem a bögrét, mert érzem, máskülönben leejteném. Annak bizony egyikünk sem örülne. A jókedvemet cifrázza, amikor Sophie pillanatnyi félelmemet szertefoszlató egy házi démonról kezd el mesélni, aki féltékeny rááám.*
- Lehet rád is az! *félig már a földön vagyok. Odakúszom hozzá, megragadom a kezét, majd lehúzom magam mellé és ezután végleg elterülök* - Nem is mondtad, hogy egy démonnal jársz!
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 1:59 pm

*Haku nevetésére Éjfél is elhagyja a szobát kissé mintha morogva. Biztos nem tetszik neki a zajongás. Elvége ő már egy idősödő macska és nem egy egyszerű kölyök. Drága barátnőm meg már úgy nevet hogy alig bír talponmaradni. Kicsit felhúzom egyik szemöldökömet, mikor azt mondja rám is féltékeny a kis démon, majd meglepődöm mikor Haku megragadja a kezem. Hayo hogy maga mellé rántson, mert, gyanus lenne ha meg sem bírna mozdítani elvégre annakidején fölkapott és úgy repkedett velem. Igaz egyszer majdnem a vízbe dobott, mikor le akart szoktatni a dohányzásról. Ami szintén nem sikerüt neki de ezt egyenlőre nem kötöm az orrára.* - Nem járok egy démonnal sem, ő csak egy házi kedvenc. * mondom bár ha jól bele gondolok egyszer sem láttam az emberi alakjában. az eredeti formája meg nem nagyobb Éjfélnél. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku
Angyal
Hiroshi Haku


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Oct. 21.

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 2:13 pm

- Egy házi kedvenc, akinek tuti van emberi alakja! Ha már így beszélsz róla, biztosan a tenyeredben van, nemde bár? *csipkelődöm kuncogva, és amint sikerül magam mellé húznom, közelebb csúszom hozzá és átölelem* - De hiányoztál máááááár! *szorítom magamhoz, hogy oldala biztosan belesajduljon. Hosszú percekig maradok így, aztán megcsapja orromat valamilyen szag, amiről azt hittem sosem fogom érezni felőle.* ~Ez olyan, mint a kátráány!~ *Eltorzult arckifejezéssel ülök fel, köhögök párat, végül összevont szemöldökkel tekintek rég látott barátnőm szemeibe, akivel kapcsolatban még mindig erős a gyanúm. De ezúttal nem csak a fajt, hanem mást is illetően.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 2:21 pm

- És még én vagyok a perverz! * szólalok meg a megállapítására.* - Soha nem mutatkozott előttem Raven emberi alakban, úgy hogy nem kell kombinálni. * mondom neki és mikor átölel hirtelen eszembe jut hogy az emberek lélegezni is szoktak, és mikor mély levegőt veszek megcsapnak a szobában és a kastélyban terjengő illatok. Némelyik igazán kellemetlenül érint, de az a legrosszabb hogy Haku illata miatt küzdenem kell magam ellen. Nem engethetem meg magamnak hogy lebukjak. Most nem. Hosszú idő után újra látom, és nem akarom elriasztani. * - Mi az? Mint mondtam méregkeverő vagyok, és nem minden alapanyag, rózsa illatú. A végtermékről nem is beszélve. * mondom neki halál nyugodtan. Mert tudom hoy mire gondol.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku
Angyal
Hiroshi Haku


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Oct. 21.

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 3:26 pm

- Háááát, nem vagy perverz csak egy ügyes szívtipró *bólogatok komoly ábrázattal, és újra kitör belőlem a nevetés. Jó kedvemnek rövidesen a Sophie szájából áradó furcsa bűz vet véget, ami nagyon emlékeztet a kátrányra. Szúrós pillantásokkal jutalmazom higgadtságáért. Én nem lennék az, főleg eszembe jutott ígéretem után nem, amit tenger helyett hóval is be tudnék most váltani!*
- Nem keversz kátrányt italba, ha csak nem dohányt készítesz méreg helyett *vigyorgok zavartan rá, aztán felállok* - Emlékszel arra, mit mondtam ezzel kapcsolatban régen?
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 3:36 pm

- Menj már. Ugyan miért lennék ügyes szívtipró? Hm? * kérdezem tőle. Majd kitér a régen tett ígéretére mert rá jön hogy hazudok. Bár igaz melyik hülye méregkeverő kóstolja meg a saját italát? Mondjuk ilyennel is találkoztam már munka során. * - Figyelj Haku. Vannak dolgok amiket nehezebb elviselni. Valamivel le kell vezetni a feszültséget, és ha ez a dohányzás akkor el kell fogadnod. Tudod hogy nem segíthetsz mindenkin. Pláne nem ey elátkozott lelken. * mondom egy fél mosollyoal, majd könnyedén felkelek és kimegyek az "iroda" részre hogy össze szedjek néhány papírt. Néha nem ártana rendet raknom, bár mikor Raven és Éjfél elkezdik nyúzni egymást, mindent felforgatnak, és az én idegeimen kezdenek el játszani, ami rossz ötlet, pláne az utóbbi időben. Szerencsére a gyűrű és a fagyos környezet segít kordában tartani magam. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku
Angyal
Hiroshi Haku


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Oct. 21.

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 5:03 pm

- Mondd csak vámpiri, ahhoz mit szólnál, ha tartanám magam a régi ígéretemhez annyi különbséggel, hogy tenger helyett hóban landolsz?! *kérdezem kissé indulatosan, mire szárnyaim is megjelennek. Hatalmasak, tollaik fehérek. Tökéletesek a repüléshez és ahhoz, hogy remekül elvegyüljek a kint uralkodó fehérségben.*
- Egyébként nem is tudom.. Házi kedvencként tartasz egy démont, tehát biztosan nap, mint nap vele alszol és ki tudja! Talán még csókokkal is elhalmozod *húzom végül huncut vigyorra a szám.*


A hozzászólást Hiroshi Haku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 24, 2014 5:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 5:15 pm

* Csak rápillantok mikor vámoirinek hív. Sejtettem hogy egy angyal előtt nem titkolhatom a dolgot, túl sokáig de reméltem hogy tovább tudom elhitetni vele a dolgot hogy továbbra is ugyan az vagyok mint régen. * - Kössz kihagyom. * mondom, majd nagyot sóhajtok.*- Ha szükséges mások elméjét irányítja és így szerez nekem élelmet. * teszem hozzá.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku
Angyal
Hiroshi Haku


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Oct. 21.

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 8:08 pm

- Nem gond, amint cigizésen kaplak, úgyis bepótolom azt, amit ígértem! Tudod, ami késik, nem múlik *felelem rá komolyan, végül nehezen ugyan, de lezárom ezt a témát. Legalábbis egyelőre. Hogy meddig bírom így azt nem tudom. Lehet egyszer végleg megőszülök attól amiért olyan undorító vackokat szívogat és akkor beváltom a hófürdőt.*
- Én azt hittem vacsorát készít nektek, és ha végeztetek azzal, összebújva feküdtök le aludni.. Esetleg még csókolóztok is előtte *nevetek fel ismét, jóízűen.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 8:27 pm

- Felesleges ezen aggódnod. Mint magad is rájöttél vámpír vagyok. Nekem már nem ártanak az ilye dolgok.* mondom és a papírok közt pakolászok. Közbe hallgatom Haku badarságát. *-Nem szoktam enni és aludni sem. Ha nagyon muszály akkor meg ott van a transzplantációs vér. Úgy hogy nem kell vadásznom sem. Raven meg egyedül azért maradt mellettem, mert nem öltem meg mikor parancsom volt rá. Tbbször is emberekre támadt de úgy döntöttem adok neki egy esélyt, ami nekem nem adatott meg. És mint mondtam. Előttem sosem változik át szóval azt sem tudom hogy néz ki emberi alakban. * mondom talán kicsit ingerültebben mint kéne. Amióta el jöttem Nellondból, szinte senkivel sem tartom a kapcsolatot, pláne nem férfiakkal. Még mindig bánt a tudat hogy ott hagytam Lincet és Steven válaszok nélkül hgyva. És még enyi év után sem tudok dönteni közülük.*

Lezárt kör!
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 1:12 pm

-Amit megígérek azt meg is tartom. * mondtam a szemébe nézve és végre elengedett. Elindultam az iskola felé a rövidebbik úton, egyenest ki a sötét negyedből. - Azt észre vettem. Töményen körbe leng a sárkány aura. *Mondtam ahogy elő vettem a cigimet és rágyújtottam. Nem is értettem miért nem pattanok meg előle hisz könnyedén megtehettem volna, de még sem tettem. * - És hogy kerültél pont ide? Ide vonzott a jégsárkány ösztönöd? * kérdeztem a vállam fölött hátra sandítva. Kíváncsi voltam hogy lett belőle sárkány, de úgy sem válaszolt volna, mint az az első kérdésemnél is kiderült. És gyanús volt számomra a dolog. Mikor megérkeztünk a sulihoz köszönt néhány diákom és kollégám. Majd felkísértem Stevent a harmadikra ahol a rezidenciám és egyben az irodám volt. Még az ajtóban megállított az egyik diákom aki kitűnő auror tanonc. Néhány dolgot kérdezett a vizsgával kapcsolatban, majd elhúzta a csíkot. *
- Érezd otthon magad. Kérsz valamit?* Kérdeztem pusztán udvariasságból.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sophie Lee otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie Lee otthona   Sophie Lee otthona Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sophie Lee otthona
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sophie Lee "meghitt" otthona
» Bernadotte család otthona
» Sophie Lee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola :: Iskola és az azt körül vevő vidék :: Harmadik emelet-
Ugrás: