MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola

:1052786352
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hipogriff karám

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeSzomb. Okt. 25, 2014 10:33 am

Hipogriff karám 21983ur
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 1:57 pm

Bernadotte és Nagel kart karba öltve érkeztek meg a karámba. Nagel út közben magára vette barna köpenyét kis melegért.
- Ha nem lennél itt velem még el is vesznék ebben a hó viharban, Bernadotte. - mondja miközben próbál ki látni a kis lég buborékból amit maguk körül létrehozott hogy nyugodtan tudjanak mozogni a viharban. Pár lépés után észre veszi a karámot.
- Ahh meg is érkeztünk.
Az ajtóhoz megy és kinyissa Bernadotte előtt. Miután a hölgy be ment, ő is be megy be csukja az ajtót és botjával üt egyet a földön és a lég buborék már a múlté.
Vissza az elejére Go down
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 2:08 pm

- Tudod jól hogy én ehez az élethez vagyok alkalmazkodva. Egy Jég-Hósárkány csak ilyen körülmények közt tud életben maradni. Rajtunk kívül csak az aranysárkányok képesek itt élni.* mondom ahogy tovább haladunk és végre megérkezünk a karámokhoz. Ahogy átlépjük a vérőburkot, érezhetően más az időjárás. Mintha a vihart elvágták vlna. Itt szélcsend van és meleg.* - A diákok alaposan kitettek magukért. De van az a sanda gyanúm hogy csak azért vállalták el hogy a vadőröknek segítenek, hogy ne keljen fagyoskodniuk. * mondom mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 3:21 pm

-Tudom, de mégis néha néha egy kis idő változása diákok is örülnének. Esetleg egy tavasz idő járás egyszer kétszer örülnének. ne kell jenek mindig nagy kabátban mászkálniuk. - válaszolt. - És mégis mit csináltak most hogy dicséred őket? - kérdezte.
Vissza az elejére Go down
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 4:04 pm

- Tudom, de itt ilyen hamar beköszönt a tél. És rövidek a nyarak. Ézért is van kialakítva a belsőkertben, A tavasz, a nyár, az ősz és a tél terme. * mondom mosolyogva, ahogy közelebb lépek a krámhoz. * - A védővarázslat sem tökéletes. Valami oknál fogva megszűnt, és a vihar megrongálta a karámot és az istállót. És nagyon ügyesen segítettek, és eltüntették a romokat, hogy újra feltudjuk építeni a helyet. * mondom nyugodtan és a hippogriffeket figyelem.*
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 9:34 am

- Hát igen de mégis más mikor tudom hogy ki vagy a természetben, és más mikor egy teremben vagy...egyszerűen nem ugyan az... - válaszolt.
Közelebb lépet az egyik griffhez, és lassan meghajolt a griff előtt, és a szemébe nézett. Pár másodperc után a griff is meg hajolt, és Nagel közelebb lépet hogy meg simogassa az állatott.
- Jó munkát végeztek akkor a diákok. Úgy látszik most jól el vannak a griffek itt. - mondta majd vissza nézet Bernadotte-ra.
- Tényleg mikor ismerhetem meg az új munka társunkat?
Vissza az elejére Go down
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 7:33 pm

*Csak megrázom a fejem, mert mindenre van válasza. Majd figyelem ahogy odamegy az egyik jószághoz, és meghajol. Szerencsére a griff is meghajol, így már biztosra vehetem hogy nem fog támadni.* - Mint mondtam nagyon ügyesek volta. És nem tudom hogy az új munkatárs mikor áll munkába. Kell még neki némi idő. * mondom és tovább figyelem őket.*
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeHétf. Nov. 03, 2014 7:11 pm

Meghajol újra a griffnek, és még meg hajolva kezd hátrálni. Pár lépés után kiegyenesedik és szembe fordul Bernadottenak, és közelebb lép hozzá.
-Kár már várom. Alig várom hogy az év elkezdődjön! Vajon idén milyen kalandok lesznek?
Kérdezi, szokásos mosolyával, de szeme elárulja hogy alig bír meg férni a bőrében.
Vissza az elejére Go down
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimePént. Dec. 05, 2014 8:19 am

- Ha valaki rád néz, azt látja nyugodt és sziklaszilárd vagy. De látom rajtad hogy nem férsz a bőrödben. Ennyire várnád az új tanévet? *kérdezem tőle nyugodtan. Valahogy én már nem tudtam olyan jól kifelyezni az érzéseime. Régen sem ment és most sem. Megmaradtam a komoly énemnél. Soha nem tudtam igazán feloldódni még mellette sem. *
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeSzomb. Dec. 20, 2014 11:23 pm

-Oh! Tudok én az lenni. Csak nem látom értelmét ebben a helyzetben. - válaszolt nyugodtabban.
- Úgy értem hogy , egy mágusnak igen is kontrollban kell lennie teste, lelke, és esze felett, köztük az érzelmeivel is. De hát te is tudod milyen tud lenni egy ember ha elnyomja magát, és sosem engedi fel magát... és ha ezzel még a mágia hatalma is társul... - a végre hangja el halkul és komorrá változott.
- De hát ezért engedem fel magamat melledet! Mert veled lehet! és már régóta szeretnem hogy te is nyugodtan legyén önmagad mellemet korlátok nélkül!. neked is kell lazítani néha néha. 20 éve ismerlek azóta segítek, és támogatlak, és még egyszer sem láttalak felszabadulva. Mintha az egész világ sorsát válladon hordod!
Vissza az elejére Go down
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeVas. Dec. 21, 2014 10:33 pm

- Hiába. Nekem nem megy. És nem is lehet. Óvatosnak kell lennem, hisz tudod hogy a fajtám az egyik akinek fenn kell tartania a békét. Egyetlen apró hiba, és mindennek vége.*mondom és lesütöm a szemem. Nem kellett soha arra nevelni hogy fegyelmezzem magam. Mindig is ösztönösen tudtam kontrollálni az érzéseimet és az erőmet. És mindig sziklaszilárdan tartottam magam az elveimhez. Az a feladatom hogy megőrizzem a békét amíg csak élek, és ha eljön az ideje akkor átadjam a helyem a, tudásom és az erőm az utánam következőnek. Ez a rendje már nyolcszáz éve. - Mióta meköttetett a béke, gyarapodott a Hósárkányok népe. De félek hogy felborul ez a kényes egyensúly és mindennek vége. És a fajtám örökre eltűnik a föld színéről. Ezért egy hibát sem ejthetek. Mert nem csak a népem, de ez a világ is könnyen megsemmisülhet csak úgy mint a többi. *teszem még hozzá.
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeSzomb. Dec. 27, 2014 12:47 pm

- Igen igen értem én ezt. - mondja nyugodtan.
- De álladóan feszült vagy. sose láttalak lazítani.. ha így folytatod akkor lesz egy rossz pillanat amikor minden rád zordul, sok lesz és akaratlanul is hibázol.
Ezt el mondva még közelebb és a kezét az arcára tette, és lassú mozdulatokkal simogatni kezdte.
- A világ nem figyel állandóan, meg engedsz egy egy pillanatot mikor lazíthatsz, hogy engedj egy kis gőzt ki. Hogy amikor számít akkor ne legyél túl adagolva. - mondta előhozva legjobb mosolyát.
- Megy ugyanis! én is itt vagyok és bármi van segítitek! Ha hibázol is én itt vagyok hogy kijavítsam!
egy kis szünet után...
- Nem vagy egyedül.
Vissza az elejére Go down
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 4:54 pm

* Csak nyugodtan álltam előtte ahogy arcomat simogatta. Ne tudtam ellenállni az érzésnek és lehunyva szemeimet önkéntelenül is bele simultam érintésébe. Nyugalom áradt szét a testemben, mikor is egy hatalmas üvöltést lehetett hallani. Riadtan néztem az iskola felé és tudtam honnan jött a hang. * 
- De igen a világ sajnos mindig figyel. * mondtam és arrébb húzódtam. * - Hamarosan elkezdődik az Éj Királya viadal. Meg kell erősítenünk a város és az iskola védelmét. Riket av Vampyrer felé sok vámpír fog ide betérni. Remélem Persiol tudja mit csinál hisz ő sem fiatal már. Nem biztos hogy hetedjére is eltudja nyerni a hatalmat mint eddig.*mondtam ahogy a hipogriffeket figyeltem. * - A védelemmel kapcsolatban eddig majd keresd fel a Korpenebb hát vezetőjét Sophie Leet. Ő az auror központ parancsnokának helyettese, és jól ismeri a jelenlegi vámpírurat.* tettem hozzá ahogy felé fordultam.*
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 6:58 pm

Sóhajtott.
-Inkább csak az időzítése rossz. - válaszolt kicsit lehangoltan de mosoly maradt az arcán.
- Már most? ilyet. nem tudnak lenyugodni és meg beszélni dolgaikat? kell ez a háború? - kérdezte ahogy kiegyenesedett  kicsit.
Sóhajtott még egyet.
- Tudom ki ő ne izgulj. Hísz munkatársak vagyunk! Na de! haladjunk vissza felé - meghajol Bernadottenak és kinyújtja kezét neki.
- Hisz meg kell nézned  ki üvöltött nekem meg beszélnem kell Sophieval. - mondta mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 7:28 pm

*Az üvöltés egyenest az apámtól jött aki szellem létére sem bírja elhagyni azt a tornyot. Hihetetlen hogy még 356 év után is szemmel tart és megmondja mit tegyek. De nem tehettem túl sokat ellene.
-Ne feledd! Persiolnak köszönhetjük a békét. Ha Ő több ezer évvel ezelőtt nem kezdeményezi a viadalt, lehet a vámpírok uralnák a földet. Mert senki nem állíthatta meg őket. De hogy most Ő maga a vámpírok ura lassan már hatezer éve, szerencsére béke honol köztük. Remélhetőleg most is Persiol nyeri a viadalt vagy egy olyan mint ő. Nem szeretnék ezer évet háborúzni a vámpírokkal.* Mondtam ahogy figyeltem miközben meghajolt.*  
- Köszönöm Nagel. Sokat jelent számomra hogy segítesz.* mondtam egy halvány mosollyal és én is meghajoltam előtte.* - Akkor menj, én is elintézek néhány dolgot. Viszlát később.*tettem hozzá mosolyogva, majd nagy fény kíséretében eltűntem előle.*
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 7:47 pm

-Ugyan ez csak természetes. - válaszolt neki, mi ellőt eltűnt. - Jobban örülte volna ha együtt megyünk vissza de hát... - morogta kicsit magának miközben botját meg lengette és egy kék tűzben eltűnt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hipogriff karám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hipogriff karám   Hipogriff karám Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hipogriff karám
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola :: Iskola és az azt körül vevő vidék :: Udvar-
Ugrás: