MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola

:1052786352
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Tengerpart

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2014 8:41 pm

Leírés hamarosan.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Miharu
Kitsune
Saruwatari Miharu


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2015. May. 09.
Age : 36

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2017 9:24 pm

A hó végre nem esik, így könnyebb a dolgom és a nyomokat is könnyebb követni. A hírek szerint, valahogy elszabadult egy Mantikor az iskola megfigyelő központjából. Több emberre is rátámadt már, és a nyomait a kikötőig. Lovam erősen fújtatott már, hisz mielőtt ide jöttünk végig vágtattunk a falun és a sötét erdőn, a nyomokat kutatva. Íjam a kezemben volt az idegen egy nyíllal, és kardom is a hátamon volt, mert a legtöbb bűbájt visszaveri a bőre. Szerencsére lovam jól irányítható volt, így nem kellett használni a kezeimet hozzá. Mindenre nagyon figyeltem, hisz a sziklás partszakaszon könnyen meglephet a fenevad. 

Tengerpart Manticore
Vissza az elejére Go down
Donna Laurene Gabriel
Réda
Donna Laurene Gabriel


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2017. Dec. 04.
Age : 133

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2017 9:43 pm

*Szürke magányában sétált. Nem kacagott felhő reá, se nap, se eső. Se hó. Hosszú, viktoriánus viseletében baktatott a parton, mintha az lenne a legtermészetesebb, csakúgy. Télnek idején nagy kabát, sapka, sál nélkül kóvályogni céltalan. Egyetlen pókicája vállán díszelgett, s csendben meredt nyolc szemével a világra, míg gazdája jóízűn csámcsogta pipájának végét. Abban nem találni semmi szokványosat, mondhatni kedvtelésből tartotta rózsaszín ajkai között.
Hirtelen üvöltést hallott. Fogalma sem volt, mi okozta, de ennél meglepőbb már csak a felbukkanó, lóháton, felorzott íjjal száguldó asszony lehetett, aki vadságával majdnem fellökte őt.*
- Vigyázz a dögöddel! *kiáltotta oda, majd látván, tán süket, futni kezdett utána.*
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Miharu
Kitsune
Saruwatari Miharu


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2015. May. 09.
Age : 36

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2017 9:57 pm

Ahogy vágtattam üvöltés hallatszott. Megsarkantyúztam lovamat, és nem törődtem mással, minthogy megtaláljam a bestiát. Alig vettem, észre a parton sétáló nőt. Nem figyeltem kiabálására, hisz nem messze egy szikla mögött megpillantottam a szörnyeteget. Amint elég közel értem hozzá rálőttem, az íjjal. Sikerült is a bal lapockáján eltaláltam, közvetlen a szárnya alatt. Ezzel fel is keltettem a figyelmét, és engem kezdett üldözni. Azonnal egy második nyilat lőttem rá ami a bal szárnyát csúnyán megroncsolta. Így legalább már repülni nem tudott, de még mindig veszélyes volt. Éles fogai és karmai voltak, valamint szúrása azonnali halált okoz, bármelyik embernek. Nekem talán szerencsém van és a kitsune vér megmenthet ha balul sülne el a vadászat. Mivel nagy volt a hó jobbnak láttam, ha lovam eltűnik így mikor a sziklák felé irányítottam, és leugrottam róla. Nem akartam hogy baja essen. Mikor a mantikór le akart döfni félre vetődtem, és ahogy a hátamon csúsztam a hóban újra meglőttem, ami a jobb mancsát érte. Sajnos ez se nagyon lassította, és mintha még dühösebb lett volna tőle.
Vissza az elejére Go down
Donna Laurene Gabriel
Réda
Donna Laurene Gabriel


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2017. Dec. 04.
Age : 133

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2017 10:28 pm

*Loholt utána, de elérte -e célját? Nem. Amaz futott tovább, majd leugrott, és lőtt egy teremtményre, melyet ő addig max. tankönyvekből látott. Fortyogó dühe a lovas faragatlanságára csodálkozásba csapott át, s valamibe, ami arra késztette, álljon a következő nyilak útjába.*
- Nem engedem meg neked, hogy még többel bántsd egy részét eme földnek! *tárta szét karjait védőmód* - Te, ki ártani akartál a Mantikórnak. Mi járatban, hol madár is ritkán száll? Kezedben íj egyáltalán miért van?
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Miharu
Kitsune
Saruwatari Miharu


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2015. May. 09.
Age : 36

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2017 10:43 pm

A következő nyilakat, hirtelen egy nő állította meg és a mantikór és köztem állt meg. 
- Idióta, tűnj onnan! - kiáltottam rá - Az iskola vadőre vagyok, és az a dolgom, hogy megvédjem a szigetet. Az a fenevad hat embert ölt már meg, két nap alatt és kettő közülük gyerek volt. Tehát félre az útból. Parancsot kaptam az Auroroktól valamint a Sárkánytanácstól, hogy elpusztítsam a fenevadat. - mondtam határozottan, és nem engedtem le fegyveremet. - Menj az útból ha nem akarsz meghalni, nem hagyom hogy tovább tomboljon a szigeten a szörnyeteg. - tettem hozzá és még hátrébb húztam az íj idegét.
Vissza az elejére Go down
Venom grófnő
Szellem
Venom grófnő


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Nov. 09.
Age : 268
Tartózkodási hely : Mindenhol

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2017 10:44 pm


Miharu&Donna


Nyilaid mind pontosan találtak, célba de a fenevadhoz kevésnek bizonyultak. Még dühösebb volt mint előtte. Nagyon veszélyes hisz szelídítésre nem alkalmas állat, és így irányítani sem lehet. Kedvére tombol és az eddigi áldozatok közé könnyen bekerülhettek ti is ha nem vigyáztok. Donna miközben a mantikór előtt állsz érezheted a leheletét túl közel hozzád és ha hátra nézel láthatod amint farkát felemeli és feléd lendíti. Ha nem vagy elég gyors akkor könnyen otthagyhatod a fogadat. Miharu, vajon elég lesz az íjad és kardod a szörnyeteg ellen, vagy különleges képességeidet, is be kell vetned?  
Vissza az elejére Go down
Donna Laurene Gabriel
Réda
Donna Laurene Gabriel


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2017. Dec. 04.
Age : 133

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2017 10:53 pm

- Szörnyeteg?! *hüledezett* - Mintha más életforma nem pusztítana egy másikat.
*Szemei résnyire összeszűkültek. Nemcsak vadnak, egyenesen a paraszt prejokatív kategóriájába sorolta az asszonyt, amiért az egy elpusztítandó dologként tekintett a Mantikórra. A lény nyakába lihegett, döfni próbált, de érdekesmód képes volt másképp nézni reá. Lendületes, kecses ugrással kerülte el csapását, mintha ugrókötéllel találná szemben magát. Fél szemmel a nőt figyelte.*
- Szörnyeteg vagyon te is hát, nem több egy embernél *vetette oda szárazon* - Ha arra vagy képes, hogy parancsokat teljesíts.
*Mögé érkezve próbálvt elvenni valamennyit nyilaiból, miközben ügyelt Mike-ra, a tarantulára, s beszéde után fogai közé vette pipáját.*
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Miharu
Kitsune
Saruwatari Miharu


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2015. May. 09.
Age : 36

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2017 11:04 pm

- Igazad van, szörnyeteg vagyok. És abban is hogy nem ember. De ez engem nem érdekel. Megmondtam, nem fogom hagyni hogy szabadon mászkáljon és kedvére gyilkolászon. - mondtam nyugodtan és nem bántam, hogy elvette a nyilaim egy részét. Eldobtam az íjat és levettem a tegezt a megmaradt vesszőkkel és félre dobtam. majd nyugodtan elővettem a derekamra erősített kardot. 
- Ezt a parancsot mindenképp teljesíteni fogom. Ha maga Odin állna előttem sem érdekelne. Mert ha elpusztítom, biztonságban lesz a családom. - mondtam halkan, ahogy a nyakamban lévő cseresznyevirág alakú medált megérintettem. Kevés vagyok emberi alakban. De felfedni sem akarom magamat, egy idegen előtt. Gondolkodtam, majd nagyot sóhajtottam.
Vissza az elejére Go down
Donna Laurene Gabriel
Réda
Donna Laurene Gabriel


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2017. Dec. 04.
Age : 133

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2017 6:31 pm

*Lenézőn elmosolyodott. Sejtette, hogy az ilyen egyébként se ember, de arról fogalma nem volt, mi szerint a mondat egy mágusokkal teli világban másra is utalhat a lélektanon felül. Vállat rántva újfent a nő elé állt.*
- Meglehet, viszont ha vannak gyerekeid, azon nőnek fel, minden olyat meg kell ölni, ami egy picivel is hatalmasabb tőlünk! Ami mint tudjuk, helytelen, kezdve ott, léteznek sárkányok is, és élnek. Közöttünk. Szóval számomra még mindig nem világos: miért is akarsz te végezni vele?
*A háta mögött lébecoló lényre mutatott.*
- E világot közel sem öldöklés teszi biztonságossá. Ellenkezőleg, a környezet, s a benne élők megértése a lényeg. A bűnözők nem érdekelnek. Ők őszintén meghalhatnak részemről, de egy varázslény egészen más téma. Ezt te is hasonlóan gondolod, szerintem.
*Ha az anyai létről mit se tudott - köztük arról, hogy annak a nőszemélynek volt -e egyáltalán csemetéje -, mondhatta, rengeteg dolgot megélt már. Felülemelkedett önmaga érzésein. Védangyalnak tartotta magát, mások szerint pedig csak egyszerűen "őrült".
Észrevette, miképp az asszony medálját méregette. Csendben maradt, reakcióra várt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tengerpart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola :: Svalbard :: Külső negyed-
Ugrás: