MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola

:1052786352
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Vadőrlak

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Saruwatari Miharu
Kitsune
Saruwatari Miharu


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2015. May. 09.
Age : 36

Vadőrlak      Empty
TémanyitásTárgy: Vadőrlak    Vadőrlak      Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2015 9:36 pm

Vadőrlak      Images?q=tbn:ANd9GcRVxGat7q1IMmFu46_JnxeDJ7XQ0O61tFn8kSerlS4N7FIOZ5hOAA


Saruwatari Miharu otthona. Az iskola és a tiltott erdő határán terül el. Sokan mondogatják a régi diákok közül hogy akik a ház közelébe merészkedtek hogy átosonjanak a tiltott erdőbe egy hatalmas fehér nyolcfarkú róka szerű lény kergette el őket. Sok titok lengi körül az ifjú vadászhölgy lakhelyét de még senki nem volt olyan bátor hogy kiderítse azokat. 
Vadőrlak      2Q== 
A birtok ugyan nem túl nagy de található egy kis istálló, ami a hölgy tulajdonában lévő három lónak pont tökéletes, hisz elég tágas számukra. Vadőrlak      Images?q=tbn:ANd9GcQlZGkeDW4AsPNSnkhdazU-Q-LmyJy-Nu_kjtjw70ZwrlrVGmLWLA
A három ló közül egy nagy fekete keverék ló széles csíkkal a fején, Madness akivel az erdőket szokta járni, hogy biztosítsa mind a vadállományt mind a diákok biztonságát. Rajtuk kívül még ott a két clydesdale akik segítenek lejutni neki a városba friss vadhússal vagy épp a saját maga által termesztett gyümölccsel és zöldséggel. A nevük Sweety és Sugar. A birtokon még található néhány veteményes, és egy kis gyümölcsös kert amiket csak úgy mint a lovakat varázslattal véd, így sem az időjárás sem a ragadozók nem tehetnek kárt bennük.
Vissza az elejére Go down
Cardriel Casterwill
Fél-sárkány
Cardriel Casterwill


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Dec. 18.
Age : 24
Tartózkodási hely : Magisk - Svalbard

Vadőrlak      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak    Vadőrlak      Icon_minitimePént. Dec. 01, 2017 2:34 pm

A nagynéném, elég dühös volt mikor azt a csontsárkányt üldözőbe vettem. De akkor sem hagyhattam, hogy a Kristály templomot, megtámadja. És mikor veszi már végre észre, hogy nem vagyok már kölyök? Lehet nem bírok még átváltozni, de igen is tudok harcolni. És nem elég, hogy korlátozta a kastélyból való kijárásomat, a büntető munka az, hogy segítsek Tarának a vadőrlak körül, és ellenőrizzük az orrvadász csapdákat. Mikor oda értem a házhoz, senki nem volt még ott. A két clydesdale nem volt a helyén, úgy hogy tudtam, a nő még a városban van.
- Szia Madness, jól egyedül hagytak téged is. - Léptem oda a hó borította legelőhöz. A hatalmas fekete ló felemelte a fejét, majd oda sétált hozzám. Kedvesen kezemnek dörgölte orrát, majd a zsebeimet kezdte kikutatni. - Haspók, nyugi hoztam a kedvenc cukorkádból. - mondtam és elő halásztam néhány szem almás cukrot.
Vissza az elejére Go down
Astrid Ylva Thorsen
Ember
Astrid Ylva Thorsen


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2017. Nov. 02.
Age : 20

Vadőrlak      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak    Vadőrlak      Icon_minitimePént. Dec. 01, 2017 3:02 pm

Szokásomhoz híven bajba keveredtem, a kíváncsiságom miatt. Mivel érdekesebbnek találtam a Sötét erdőt, a suli helyett, úgy gondoltam kicsit szétnézek odabent. Tudom, tudom, hogy tiltott hely a diákoknak főleg egy elsősnek, de kíváncsi voltam mit találok ott. Csak sajnos az egyik őrdémon elkapott, és egyenest az igazgató nő elé vitt. Furcsa mód nem volt dühös, de a büntetésem az volt, hogy segítenem kell a vadőrnek. Bár ez nem igazán tudtam mit is jelent. Ahogy oda értem, láttam egy vörös hajú lányt, a karámnál és egy nagy fekete lóval játszott. Ismerős volt és mikor közelebb léptem, akkor láttam, hogy ez az a lány aki az igazgatónővel igazán hevesen veszekedett. Vagy is inkább ő volt hangos, nem a nő. Mintha azt a nőt semmivel sem lehetne felbosszantani. Félelmetesen higgadt volt. 
- Szia. - köszöntem neki halkan, ahogy kicsit távolabb megálltam tőle.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Miharu
Kitsune
Saruwatari Miharu


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2015. May. 09.
Age : 36

Vadőrlak      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak    Vadőrlak      Icon_minitimeSzomb. Dec. 02, 2017 10:19 pm

Elég hosszú volt a mai nap, és még koránt sem volt vége. Reggel újabb adag árut vittem a fogadóba, utána a mágikus elkészítőbe mentem, elvégre ott is dolgoztam, mint óvónő, most pedig a gyerekekkel, együtt tartok, hazafelé, és ha meg nem pillantom a két diáklányt a lovam karámjánál, el is felejtettem, volna, hogy ma érkezik a két jómadár hogy letöltse a büntető munkájukat. Nagyot sóhajtottam miközben megállítottam a lovakat, a gyerkőcök meg leugrottak a kocsiról. 
- Riel! - szaladtak oda a vöröskéhez, én meg csak jót mosolyogtam. Cardriel sokat van itt, és nem azért mert büntetésben, van. Általában önként jön segíteni, a kertben, és a varázslények körül, cserébe tanítom amire csak tudok egy félsárkányt, és sokszor itt tölti az éjszakákat. Imádja a gyerekeket, és a két rosszcsont is őt. 
- Sziasztok. Riel, megint összevesztél Arcana igazgatónővel? - kérdeztem tőle egy félmosollyal, majd a szőke kislányhoz fordultam. 
- Üdvözöllek, Saruwatari Miharu vagyok, az iskola vadőre. Téged még itt nem láttalak. - mondtam ahogy felé nyújtottam a kezemet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vadőrlak      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadőrlak    Vadőrlak      Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vadőrlak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola :: Iskola és az azt körül vevő vidék :: Udvar-
Ugrás: