MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola

:1052786352
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Klubhelyiség

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Gianozza di Sienna
Angyal
Gianozza di Sienna


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2015. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : A kastélyban

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2015 9:42 pm

A kör alakú helyiségben nyugtató, halványzöld árnyalatok uralkodnak, hogy aki belép, az úgy érezze, biztonságban van. Az ablak mellett helyezkedik el egy hárfa, meg egy zongora, amit direkt a muzikális tanulók kedvéért rendezett be Gianozza. A helyiség tele van színpompás, gyönyörű növényekkel, amit a diákoknak lesz feladatuk gondozni, fejlesztvén a türelem erényét.
Középen egy hatalmas asztal terpeszkedik, meg kényelmes székek. Az asztal tulajdonsága, hogy kör alakú, így mindenki a másik szemébe tud nézni, továbbá különféle fotelek, és egy kanapé is helyet kapott a társalgóban. A falon vidám festmények integetnek a nebulókra, továbbá jobb oldalon egy könyvespolc, meg egy játékos polc is megtalálható, hogy a fiatalabb diákok se szenvedjenek hiányt semmiben.
Vissza az elejére Go down
Gianozza di Sienna
Angyal
Gianozza di Sienna


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2015. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : A kastélyban

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2015 9:59 pm

*Gianozza megkönnyebbülve landolt a társalgóban, miután végre sikeresen átvészelte a hálóktól a lépcsőn való közlekedést. A kanyarodás nagyon nem volt az erőssége, hiába háromszáz éves angyal. A kor nem jelent semmit, attól függetlenül is lehet valaki ügyetlen, vagy épp ügyes.
Csillagszemével körbepásztázta a terepet, s intett vendégének, hogy foglaljon csak helyet nyugodtan.
Az új tanárnő hamar berendezkedett itt, s csaknem olyan izgatott volt, mint a legtöbb ide kerülő tanonc. Hát még mennyire várta őket. Vajon milyenek lesznek? Ravaszak, s agyafúrtak, ebben biztos volt. Vajon főleg fiúk, vagy főleg lányok fognak a házába kerülni?
Sokféle gondolat cikázott a szeleburdni, barátságos nő fejében, mikor kollégájára szegezte átható tekintetét.*
- Jó estét, Igazgatónő. Nagy megtiszteltetéssel és örömmel tölt el, hogy itt taníthatok – *közölte udvariasan, őszintén. Gyűlölte a hazugságot, de tisztelte és kedvelte az egyenességet, igaz, ravaszságban benne sem volt hiány. Kivéve, ha a repülésben a légáramlatokkal kellett megküzdenie, ott előbb volt ravasz a szél.*
Vissza az elejére Go down
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2015 10:13 pm

*A Raskfotter házba tartottam hogy üdvözöljem az új tanerőt. Örömmel töltött el hogy a tanáraim ilyen lelkesedéssel dolgoztak. Ahogy haladtam betértem a klub helységbe, és láttam mennyi növény volt ott. ~ Így tényleg otthonosabb.~ gondoltam ahogy megpillantottam azt akihez indultam.*
- Ugyan nyugodtan hívj csak Dalrnak, vagy Arcanának. * mondtam mosolyogva. Nagyon izgatott volt, hisz nem minden nap kap az ember állást egy iskolában. De én már megszoktam az itteni helyet. Elvégre harminc éve vagyok itt igazgató. Volt időm.* - Nos látom berendezkedett. Örömmel látom. * mondtam neki, ahogy leültem. * Tudja kevesen alkalmasak arra hogy házvezetők legyenek. De maga úgy vélem hogy az egyik legalkalmasabb ember a feladatra. Oh, bocsánat. Remélem nem bántottam meg, hisz maga egy Angyal a szó legszorosabb értelmében.  * kértem tőle elnézést hisz nem mindenki szerette ha embernek nevezik, ha nem is az volt. * Nos a másik két háznak sem épp emberek a vezetői. Az Isdragennek egy fél-véla a Korpenebb - nek pedig egy vámpír a vezetője, az auror hölgy helyettese pedig egy jégsárkány. Ezért szeretek itt lenni és itt tanítani. Mert olyan sokszínű a hely. A világ minden tájáról érkeznek ide. Sőt még más világokból is. * mondtam mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Gianozza di Sienna
Angyal
Gianozza di Sienna


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2015. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : A kastélyban

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimeSzer. Május 13, 2015 11:22 pm

*Nem sértődtem meg. Miért tettem volna? Barátságosan mosolyogva fogadtam az igazgatónőt, aki nem győzött örülni az új tanároknak. Hát igen, a Magisk még viszonylag új iskola, ráadásul nem egyetlen faj lakja az épületet, természetes a varázslószülők félelme. Én viszont pont azért igyekeztem tenni, hogy a kis nebulók minél inkább biztonságban és legfőképp otthon érezhessék magukat, és a lehető legnagyobb szeretetben és gondoskodásban legyen részük. Ahogyan a kolléganő és egyben munkaadóm magyarázott a tanári kar sokszínűségéről, megeresztettem egy szeretetteljes mosolyt.* - Valóban, ámbátor a diákokban lehet, ez még félelmet kelthet, kiváltképp az emberekben. Ha nem gond, én leszűkíteném az emberekre a diákjaim, akik e házba kerülnek, nekik nagyobb gondoskodásra van szükségük, hisz oly’ esetlenek még. Persze, nem zárkózom el a többiektől sem, de számomra az emberek a legkedvesebbek - *s érthető is, hiszen egy teremtőtől származtunk, s hasonlítottunk egymásra.*
Vissza az elejére Go down
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2015 11:01 am

Figyelmesen végighallgattam amit mond. Majd nagyot sóhajtva kinéztem az ablakon ahol sötét volt már.
- Sajnálom ezt nem én döntöm el. Hanem a sárkány szelleme. Ő volt e iskola alapítója oly nyolcszáz évvel ezelőtt. De kevés idegent engedtünk be. Csak a sziget és Norvégia lakóit voltak hajlandók ide engedni. Elvégre a béke törékeny dolog. Elég egy hajszállal letérni a helyes útról és mindennek vége.- mondtam neki, bár lehet nem sokat tudott az iskola és a Jég-Hósárkányok múltjáról. - Olyan harminc éve átvettem az iskola irányítását mikor apám úgy döntött itt az ideje távoznia egy magasabb létsíkra. Így ő lett az iskola és maga Svalbard védelmezője. Én pedig úgy határoztam megnyitom az iskola kapuit más országok gyermekei előtt, és így végre nem csak Azgardiak, és más dimenzióbéli emberek vagy épp a helyiek tanulhatnak és élhetnek itt. - mondtam neki tömören az elhatározásomat. - Persze fajom többi tagjainak nem igazán tetszett. De kénytelenek volták elfogadni a döntésemet.- tettem még hozzá. 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Klubhelyiség
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola :: Iskola és az azt körül vevő vidék :: Raskfotter ház-
Ugrás: