MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola

:1052786352
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Harmadik emelet - Lányok szintje

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Venom grófnő
Szellem
Venom grófnő


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Nov. 09.
Age : 268
Tartózkodási hely : Mindenhol

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2014 10:28 pm

---
Vissza az elejére Go down
Venom grófnő
Szellem
Venom grófnő


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Nov. 09.
Age : 268
Tartózkodási hely : Mindenhol

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2014 10:38 pm

*Többnyire türelmesen megvárom a lépcső tetején, ami a lányok szobáihoz vezetnek. Hiába az elmúlt pár száz év sem tudott türelemre és kedvességre tanítani. mikor végre felér A szobák felé pillantok. - Azok ott a lányok szobái. Válasz egyet nyugodtan, biztos van még szabad szoba.* Mondom mikor egy alakot látok közeledni. Vörös hajáról hamar felismerem. A kis hercegnő az. Mondhatni ki nem állhatjuk egymást.*




/Vagy választasz a jelenlegi szobákból vagy kitalálsz magadnak egyet, csak a leírást másold majd be. Smile /
Vissza az elejére Go down
Aoki Karen
Ember
Aoki Karen


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Nov. 02.
Age : 27

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimeKedd Dec. 23, 2014 10:44 am

Értem. Köszönöm szépen. *Mondom és a közeledő alak felé pillantok.* ~Milyen gyönyörű a haja. És a kecses járása. Mint valami hercegnő. ~ *Gondolom és érzem,hogy Othy mozgolódik a szállítójában.*
Vissza az elejére Go down
Cardriel Casterwill
Fél-sárkány
Cardriel Casterwill


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Dec. 18.
Age : 24
Tartózkodási hely : Magisk - Svalbard

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimeKedd Dec. 23, 2014 9:32 pm

*Nyugodt lépésekkel haladok a folyosón. Csak nem rég értem ide és meg akarom keresni a nagynénémet hogy átadjam neki a japánból hozott ajándékot és a mesterem levelét. Hihetetlen volt ez az egy év japánban. Kemény volt a kiképzés de mikor az országot jártam az csodás volt. Ahogy a folyosón haladok messziről megpillantok egy szellemet és egy idegen alakot. Mikor közelebb érek, felismerem Venom grófnőt a Korpenebb házi szellemét.*
- Nocsak. Mióta jön egy Korpnebb szellem az Isdragen házba? * kérdezem ahogy néhány méterre tőlük megállok. Az idegen biztos egy új lány. - Ha már itt vagy megmondhatnád merre találom a nagynénémet. * nézek a szellemre, majd az újoncra. - Szia a nevem Cardriel Casterwill. És te ki vagy?*  kérdezem ahogy a csomagot és a kardomat átveszem bal kezembe és baráti jobbomat nyújtom felé. Lehet meglepheti a kard meg az egész öltözetem hisz kint tombol a hóvihar, én meg rövidnadrágban rohangálok. De nincs olyan hideg amit ne viselnél el ha sárkány vagy, még ha félig is. *


Harmadik emelet - Lányok szintje Erza_scarlet_by_huksly-d61xude
Vissza az elejére Go down
Venom grófnő
Szellem
Venom grófnő


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Nov. 09.
Age : 268
Tartózkodási hely : Mindenhol

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimeKedd Dec. 23, 2014 9:42 pm

*Pedig milyen szép volt ez az egy év a fruska nélkül. Mondhatni kiváló. Erre tessék meg kellett jelennie. *
- Ha a prefektusaitok és a házi szellemeitek nem lennének ilyen lusták akkor talán nem nekem kéne más ház diákjait pesztrálni. * Förmedek rá bár tudom hogy nem kéne. De nem érdekel. - Az igazgatónő ki ment sétálni a házvezetőtökkel. * mondom és már lebegek is tovább. Nincs kedvem végig nézni a kis csevejüket. Van jobb dolgom is. *


/Át is adnám nektek a terepet. Jó játékot. Venom kilép./
Vissza az elejére Go down
Aoki Karen
Ember
Aoki Karen


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Nov. 02.
Age : 27

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimeSzer. Dec. 24, 2014 2:28 pm

~Ezek sem szívlelik egymást.~ *Gondolom miközben megfogom a felém nyújtott kezet.* -Aoki Karen. Örülök. *Mondom és végig nézek rajta. A kard láttán gyermekes csillogás tűnik fel szememben.* ~ Egy kaaaaaaaaaaaaaaard!!! Türtőztesd magad! Nem fázik ez a nő? ~ *Othello felnyávog.*
Vissza az elejére Go down
Cardriel Casterwill
Fél-sárkány
Cardriel Casterwill


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Dec. 18.
Age : 24
Tartózkodási hely : Magisk - Svalbard

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimePént. Dec. 26, 2014 4:05 pm

*Csak felhúzom egyik szemöldökömet, mikor a szellemnő rám förmed, és ellebeg, majd csak vállat vonok. Aoira pillantok és rámosolygok. - Bocsi az előbbiért. Venom soha nem volt a leg kedvesebb. És sajna a elmúlt párszáz évben sem változott meg. Régen is a Korpenebb diákja volt és az is maradt. * mondom mosolyogva. - Van már szobád? vagy csak most érkeztél? Ha gondolod szívesen körbe vezetlek. * mosolygok továbbra is. Szeretek újakkal találkozni.* 
Vissza az elejére Go down
Aoki Karen
Ember
Aoki Karen


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Nov. 02.
Age : 27

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimePént. Dec. 26, 2014 4:31 pm

-Ugyan. Annyira nem rémes személyiség. És nem még nincs szobám. Hálás lennék a körbe vezetésért. És egy kérdés. Haragudnak ha magammal hoztam a macskám? *Kérdezem miközben felemelem a hordozót amiben Othy már javában eléktelenkedik és farkával dobol.*  -Nem szereti a bezártságot. *szégyenlős mosoly terül szét az arcomon*
Vissza az elejére Go down
Cardriel Casterwill
Fél-sárkány
Cardriel Casterwill


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Dec. 18.
Age : 24
Tartózkodási hely : Magisk - Svalbard

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2014 4:04 pm

- Élted volna le mellette az életed. Nem igazán bírja a féllényeket. Bezzeg a sárkányoknak és hasonlóknak megadja a kellő tiszteletet. *mondom ahogy körbe nézek a folyosón.- Szerintem keresünk neked egy szobát, én a Jégsárkény hálóban lakom. De sok az üres szoba. Mind ugyan úgy néz ki csak a nevük más.* mosolygok ahogy elindulok.*
Vissza az elejére Go down
Aoki Karen
Ember
Aoki Karen


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Nov. 02.
Age : 27

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2014 8:26 pm

-Nekem bármelyik megteszi. *Mondom és követem.* -Féllény vagy? *Kérdem bátortalanul. Félek esetleg megbántom vagy esetleg nem szeret erről beszélni. Kissé hunyorogva nézem a hátát a kintről bejövő fény miatt. Mintha aranyból volnának és amit végig nyal rögtön ragyogóbb lesz.* ~Hogy lehet a fény játéka ilyen gyönyörű? ~
Vissza az elejére Go down
Cardriel Casterwill
Fél-sárkány
Cardriel Casterwill


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Dec. 18.
Age : 24
Tartózkodási hely : Magisk - Svalbard

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimeKedd Dec. 30, 2014 6:36 pm

- Nos a szobák pont ugyan olyanok. Ha belépsz az ajtón akkor egy konyha étkező féleségbe botlasz. Ami kiválóan alkalmas nappalinak. Két oldalt vannak a szobák. Mindkettőben négyen férnek el. * magyarázom mikor meghallom a kérdését. - Hm? Igen Félig jégsárkány vagyok. Anyám pedig egy aranyvérű máguscsalád sarja. De nem kell félned. Nem harapok. * mondom mosolyogva. - Ha lenne kedved nyugodtan beköltözhetsz az én szobámba. Nincsenek szobatársaim. Nyugis hely. Jóformán mondjuk én is csak aludni járok oda. * mosolygok tovább.*
Vissza az elejére Go down
Aoki Karen
Ember
Aoki Karen


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Nov. 02.
Age : 27

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2014 1:45 pm

-Wííííííí!!!! *Ezzel a visítással hirtelen a nyakába ugrok,de gyorsan el is engedem.* -Bocsi,csak örülnék ha beköltözhetnék hozzád. *Mondom miközben az arcom lángba borul és a cipőmet vizsgálom. Othy nem lelkes a hirtelen jött lengetéstől és keserves,panaszos nyávogásba kezd.*
Vissza az elejére Go down
Cardriel Casterwill
Fél-sárkány
Cardriel Casterwill


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Dec. 18.
Age : 24
Tartózkodási hely : Magisk - Svalbard

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2015 2:35 am

*Meglepődök a hirtelen érzelem nyílvánítástól de nem zavart. Sőt jól is esett hogy már is barátjának tekint. - Örülök hogy így gondolod akkor menjünk a szobához a folyosó legvégén van a a Jégsárkány tornyába vezető ajtó mellett. * mondom mosolyogva, és a macskára nézek. * Jajj szegény enged ki nyugodtan. Itt nem eshet baja és bajt sem tud csinálni. * teszem hozzá és elindulok a szoba felé.*
Vissza az elejére Go down
Aoki Karen
Ember
Aoki Karen


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Nov. 02.
Age : 27

Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2015 8:50 pm

-Rendben. *Mondom és kinyitom a hordozó ajtaját. Mint a villám úgy tűnik el szem elől.* -Othy! Viselkedj! ~Remélem nem fog valahonnan ételt lopni.~ *Gondolom aggódva és követem Cardriel-t.* -Szép iskola és hatalmas.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Harmadik emelet - Lányok szintje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harmadik emelet - Lányok szintje   Harmadik emelet - Lányok szintje Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Harmadik emelet - Lányok szintje
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hálószobák lányok
» Harmadik emeleti folyosórendszer
» Harmadik emeleti erkéky

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola :: Iskola és az azt körül vevő vidék :: Isdragen torony-
Ugrás: