MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola

:1052786352
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Bejárat és előcsarnok

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Bejárat és előcsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Bejárat és előcsarnok   Bejárat és előcsarnok Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2014 9:49 pm

...
Vissza az elejére Go down
Aoki Karen
Ember
Aoki Karen


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Nov. 02.
Age : 27

Bejárat és előcsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat és előcsarnok   Bejárat és előcsarnok Icon_minitimeVas. Nov. 09, 2014 12:30 pm

~Kár,hogy anyuék nem jöttek.*gondolta Karen miközben belépett az előcsarnokba. Maga mögött nagy,fekete bőröndöt húzott. Jobb kezében macska hordozó volt.Egy fekete, cső szárú farmer volt rajta és egy fehér, rövid ujjú ing. Úgy gondolta illőbb lenne az első nap fekete fehérben megjelenni. Gondolkozott még a fehér,elől fodros ingén,de túl kihívónak találta a kivágása miatt. Nem is értette mért vette meg.*
-De hisz ez valami mese szép. Látod amit én látok Othy?*kérdezte a macskát aki válaszra sem méltatva szundított tovább. A repülő felkavarhatta szegénykét. A lány körbe pillantott. Márvány oszlopok, fali képek , a hatalmas ablakok előtt még hatalmasabb függönyök.*
-És most? *a szeme magasságába emelte a hordozót*
-Te lusta kandúr. Ébredj már fel. Nem hallod? A repülés süketté tett? *lemondóan sóhajtva engedte vissza a karját*
Vissza az elejére Go down
Venom grófnő
Szellem
Venom grófnő


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Nov. 09.
Age : 268
Tartózkodási hely : Mindenhol

Bejárat és előcsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat és előcsarnok   Bejárat és előcsarnok Icon_minitimeVas. Nov. 09, 2014 3:06 pm

*Szokásomhoz híven most is unott arccal, lebegek át a falakon. És az sem érdekel ha egy diák kerül az utamba. Ahogy az előcsarnokba érek, meg pillatok egy ismeretlen lányt ahogy egy macskahordóval veszekszik. Mivel nekünk szellemeknek is részt kell venni az iskola életében nagyot sóhajtva lebegek oda hozzá. ~ Még hogy a Korppenebb ház szelleme más házak diákjaival foglalkozzon. De ki mer ellent mondani egy jégsárkánynak? Nehéz bevallani de én is félek tőle.~Oda lebegek hát hozzá majd rápillantok a lányra. *- Üdv a Magiskban. Gondolom te vagy az új lány. Venom grófnő vagyok. Megmutatom merre találod az Isdragen tornyot, azon belül pedig kereshetsz magadnak egy szobát. És remélhetőleg onnan átvesz egy Isdragen-es diák vagy tanár. * mondom kissé gorombán. Életemben sem tartoztam a kedvesek közé. Ezt ne várja el senki tőlem a halál után is.  Majd megfordulok és elindulok a lépcsők felé. *-Jössz? * kérdezem tőle ahogy vissza nézek rá.*
Vissza az elejére Go down
Aoki Karen
Ember
Aoki Karen


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Nov. 02.
Age : 27

Bejárat és előcsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat és előcsarnok   Bejárat és előcsarnok Icon_minitimeVas. Nov. 09, 2014 5:57 pm

-Persze. Megyek. Köszönöm a segítséget.
~Ez...ez egy szellem? Ez....annyira király! *gondoltam miközben utána kocogtam. Erre persze Othello is felébredt és fújtatni kezdett a szellemre.*
-Othello! Elég! Ne legyél neveletlen.
Vissza az elejére Go down
Aoki Karen
Ember
Aoki Karen


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Nov. 02.
Age : 27

Bejárat és előcsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat és előcsarnok   Bejárat és előcsarnok Icon_minitimeVas. Nov. 09, 2014 5:58 pm

[quote="Aoki Karen"]-Persze. Megyek. Köszönöm a segítséget.
~Ez...ez egy szellem? Ez....annyira király! *gondoltam miközben utána kocogtam. Erre persze Othello is felébredt és fújtatni kezdett a szellemre.*
-Othello! Elég! Ne legyél neveletlen. Igazán nagyon sajnálom. Nem találkoztunk még...ömm.szóval...szelemmel. ~Illik ezt így kimondani?*gondoltam aggódva miközben egy tincset a fülem mögé túrtam.*
Vissza az elejére Go down
Venom grófnő
Szellem
Venom grófnő


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Nov. 09.
Age : 268
Tartózkodási hely : Mindenhol

Bejárat és előcsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat és előcsarnok   Bejárat és előcsarnok Icon_minitimePént. Dec. 05, 2014 8:05 am

~Emberek.~ *Gondolkodom magamban, és tovább haladok a lépcsőn. Utamba kerül egy másik diák de nem kerülöm ki csak átsuhanok rajta. Kissé megborzong de túl dramatizálja és nyasogásba kezd bár magasról teszek rá. *
- Sokan nem láttak még közelről szellemell. A macskák meg kifelyezetten érzékenyek ránk. * mondom közönyösen mint egy tényt, és meg sem állok az Isdragen házig. Ahol a hálókörletek felé indulok. *
Vissza az elejére Go down
Aoki Karen
Ember
Aoki Karen


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Nov. 02.
Age : 27

Bejárat és előcsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat és előcsarnok   Bejárat és előcsarnok Icon_minitimePént. Dec. 05, 2014 10:30 pm

Vissza nézek a gyerekre akin átrepült. Még mindig mérgelődik.*- Régebben nem hittem abban, hogy az állatok látják a szellemeket. * Mondom, bár van egy olyan érzésem, hogy nem akar társalogni.* . ~ Emlékszem mennyire megrémültem, mikor Othy a semmibe bámult. Volt mikor már éjfél is elmúlt. Könyvet olvastam ő pedig mellettem szuszogott. Váratlanul felült és bámult a plafonra. Hát akkor igazán megijedtem.~ *Gondoltam miközben kettesével szedtem a lépcsőket.* ~Lebegve könnyű.~ *Fújtattam magamban.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bejárat és előcsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat és előcsarnok   Bejárat és előcsarnok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bejárat és előcsarnok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola :: Iskola és az azt körül vevő vidék :: Földszint-
Ugrás: