MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola

:1052786352
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Artemisia Noxen

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Artemisia Noxen
Ember
Artemisia Noxen


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2017. Nov. 18.
Age : 39

Artemisia Noxen Empty
TémanyitásTárgy: Artemisia Noxen   Artemisia Noxen Icon_minitimeHétf. Nov. 27, 2017 6:17 pm

Teljes nevem: Artemisia Noxen
Becenevem: Arty
Születési időm: 1995. január 21. (5:55)
Korom: 22 év
Édesanyám neve, foglalkozása: Evena Sedna Noxen, gyógyító
Édesapám neve, foglalkozása: Szvelovszky Norbert, horror író
Testvérem: nincs
Párom: nincs
Gyermekem: nincs
Csillagjegyem: Bak
Patrónusom: Bagoly
Pácám: 12.99 hüvelyk vagyis 33 cm, ébenfa, thesztrál szőr maggal
Hobbim: Szeretek olvasni, rajzolni, énekelni és utazni.
Kedvenc színem: szürke, zöld és lila
Kedvenc virágom: liliom
Kedvenc növényem: boróka
Kedvenc hangszerem: hárfa
Kedvenc anyagom: selyem

Szüleim házából négy éve elköltöztem, hogy saját életemet élhessem, nehezen ment az elválás, mégis úgy érzem jobb így. Legjobb tudásuk szerint neveltek engem, de felnőttem és arra vágytam, hogy világot láthassak. Anya és Apa megértették ezt, hagytak a magam feje után menni, annak biztos tudatában, hogy bármerre is vigyen a sors, a jó útról letérni nem fogok. Bíztak bennem és ez minden kincsnél és vagyonnál többet ér. Most is úton vagyok, s ide vetődtem, talán maradok, talán nem, de míg itt leszek teszem amit a szívem diktál.

Küllemem legmeghatározóbb elemei a szemeim, melyek sötét, már-már vörösesbarnák, valamint a hajam mely fekete és a bőröm mely alabástrom fehér. A kontraszt tesz különleges fanyar szépséggé. Nem vagyok sem magas, sem vékony, ellenben alacsony és begyes igen. Apró lábaim és kezeim arányossá tesznek. Hangom kellemesen mély, tónusa lelkiállapotomtól és témától függően változó.

Vidám felszíni természetem igen komoly, néha depresszióra hajlamos lelket takar. Nehezen barátkozom, inkább keresem a magányt, mint más emberek társaságát. Kevés de igen régi és szilárd alapokon nyugvó barátságom van. Barátaim szerint viselkedésem hideg és kimért az idegenek közt, igen távolságtartó vagyok. Ettől függetlenül szívem a helyén van. Akit szeretek azt minden tőlem telhető módon igyekszem a tenyeremen hordozni.
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Artemisia Noxen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisia Noxen   Artemisia Noxen Icon_minitimeKedd Nov. 28, 2017 4:25 pm

Köszöntelek az oldalon, és remélem jól fogod érezni magadat. Az előtörténetedet ELFOGADOM és jó játékot a továbbiakban. Bármilyen problémád vagy kérdésed van fordulj nyugodtan hozzám, esetleg ha valami munkát szeretnél akkor is. ^^
Vissza az elejére Go down
 
Artemisia Noxen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elizabeth Noxen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola :: Offtopic :: Svalbardi lakosok előtörténetei-
Ugrás: