MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.

MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola

:1052786352

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Dalr Arcana Bernadotte Előtörténete

Go down 
SzerzőÜzenet
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány

Hozzászólások száma : 102

TémanyitásTárgy: Dalr Arcana Bernadotte Előtörténete   Vas. Okt. 19, 2014 8:11 pm

Karakter teljes neve|| Dalr Acana Bernadotte
Karaktered becenevei|| -
Születési hely, idő|| 1658. 06.06.
Kor|| 356
Vér|| aranyvér
Faj|| Sárkány
Titulus || Iskolaigazgató
Család||
Szülők: - 
Háziállatok: Tiril nevű főnix.

Előtötrénet

1658 -ban születtem Svalbard hegyei közt. A kevés Jég-Hósárknyok családjába tartozom és egész életemet Norvégiában töltöttem. Nehéz a sárkányok élete hisz sokan vadásznak ránk, és kénytelenek vagyunk bujkálni. Mikor kétszáz éves lettem elértem azt a mágia szintet, hogy képes voltam felvenni az emberi formám így kerültem a családom által alapított Magiskba, ahol megismerhettem az emberek világát,és mikor a nagyapám úgy gondolta elég felkészült vagyok átadta az igazgatói széket és én lettem a MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola igazgatója.

Jellem
Nagyon csendes és az iskolában szinte soha nem látják. Általában csak fontosabb eseményekkor találkoznak vele diákok.

külsőségek
Emberi alakban:
magasság || 163 cm.
tömeg || 62 kg.
szemszín || Sárga.
hajszín || Barna.
különleges ismertetőjel || Csak világos lila vagy fehér ruhákban jár.
kinézet || Hosszú derékig érő barna haj, porcelánfehér bőr, aranysárga szemek hosszúkás pupillával. Általában világos lila ruhákban jár.

mindig || Olvasni, repülni, és csendben figyelni a tájat.
soha || Harcolni, a kötelező gyűléseket, és ha zavarják munka közben.
dementorok || Mivel Jég-Hósárkány sokkal fogékonyabb a negaív energiákra és messziről megérzi őket. Ilyenkor legyengül, és kevésbé tudja az erejét használni.
mumus || -
titkok || -
rossz szokás || ha ideges mindig levitációba kezd és ide oda lebeg valamint elő jön néhány sárkányokra jellemző dolog. Pl: fehér pikkelyek a karján vagy épp a karmai jönnek elő.

a tudás

varázslói ismeretek || Az évek alatt rengeteg külömböző féle fekete és fehér mágiát sajátított el.
mugli képzettségek || ---
pálca típusa || 12 hüvelyk. Ébenfa, véla haj maggal.
különlegesség || animágia, metamorfmágia, gyógyító képesség, levitáció.
Patrónus  || Hippogriff
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Dalr Arcana Bernadotte Előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» -=Unazaki klán=-