MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola

:1052786352
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Dalr Arcana Bernadotte Előtörténete

Go down 
SzerzőÜzenet
Dalr Arcana Bernadotte
Sárkány
Dalr Arcana Bernadotte


Hozzászólások száma : 102
Join date : 2014. Oct. 19.
Age : 365
Tartózkodási hely : Svalbard

Dalr Arcana Bernadotte Előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Dalr Arcana Bernadotte Előtörténete   Dalr Arcana Bernadotte Előtörténete Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:11 pm

Dalr Arcana Bernadotte Előtörténete 2-0 Dalr Arcana Bernadotte Előtörténete Images?q=tbn:ANd9GcTaSHdpsJdYPJHSFLDRL4HRU-SXrf46X1TsaeRMCmmGC7gjsmghfQ

Karakter teljes neve|| Dalr Acana Bernadotte
Karaktered becenevei|| -
Születési hely, idő|| 1658. 06.06.
Kor|| 356
Vér|| aranyvér
Faj|| Sárkány
Titulus || Iskolaigazgató
Család||
Szülők: - 
Háziállatok: Tiril nevű főnix.

Előtötrénet

1658 -ban születtem Svalbard hegyei közt. A kevés Jég-Hósárknyok családjába tartozom és egész életemet Norvégiában töltöttem. Nehéz a sárkányok élete hisz sokan vadásznak ránk, és kénytelenek vagyunk bujkálni. Mikor kétszáz éves lettem elértem azt a mágia szintet, hogy képes voltam felvenni az emberi formám így kerültem a családom által alapított Magiskba, ahol megismerhettem az emberek világát,és mikor a nagyapám úgy gondolta elég felkészült vagyok átadta az igazgatói széket és én lettem a MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola igazgatója.



Jellem
Nagyon csendes és az iskolában szinte soha nem látják. Általában csak fontosabb eseményekkor találkoznak vele diákok.

külsőségek
Emberi alakban:
magasság || 163 cm.
tömeg || 62 kg.
szemszín || Sárga.
hajszín || Barna.
különleges ismertetőjel || Csak világos lila vagy fehér ruhákban jár.
kinézet || Hosszú derékig érő barna haj, porcelánfehér bőr, aranysárga szemek hosszúkás pupillával. Általában világos lila ruhákban jár.
 



mindig || Olvasni, repülni, és csendben figyelni a tájat.
soha || Harcolni, a kötelező gyűléseket, és ha zavarják munka közben.
dementorok || Mivel Jég-Hósárkány sokkal fogékonyabb a negaív energiákra és messziről megérzi őket. Ilyenkor legyengül, és kevésbé tudja az erejét használni.
mumus || -
titkok || -
rossz szokás || ha ideges mindig levitációba kezd és ide oda lebeg valamint elő jön néhány sárkányokra jellemző dolog. Pl: fehér pikkelyek a karján vagy épp a karmai jönnek elő.


a tudás

varázslói ismeretek || Az évek alatt rengeteg külömböző féle fekete és fehér mágiát sajátított el.
mugli képzettségek || ---
pálca típusa || 12 hüvelyk. Ébenfa, véla haj maggal.
különlegesség || animágia, metamorfmágia, gyógyító képesség, levitáció.
Patrónus  || Hippogriff
Vissza az elejére Go down
 
Dalr Arcana Bernadotte Előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dalr Arcana Bernadotte rezidenciája
» Réda mese - Donna előtörténete (szerkesztés alatt)
» Bernadotte család otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola :: Offtopic :: Tanárok előtörténetei-
Ugrás: