MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Üdv az oldalon! Csatlakozz hozzánk bátran.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola

:1052786352
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Elnöki iroda - Sophi Lee

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Elnöki iroda - Sophi Lee Empty
TémanyitásTárgy: Elnöki iroda - Sophi Lee   Elnöki iroda - Sophi Lee Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 1:44 pm

-
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Elnöki iroda - Sophi Lee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elnöki iroda - Sophi Lee   Elnöki iroda - Sophi Lee Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 8:10 pm

Kék lángok társaságában Nagel megjelenik az Auror központ előtt. Nem nagyon figyelt a járókelőkre, ahogy ők sem figyeltek rá. Felnézet az épületre és mosollyal az arcán bement. Recepción tovább irányították, és hamar Sophie ajtaja előtt találta magát. Kopogott az ajatán és meg szólalt.
- Helló Sophie! Nagel vagyok, be jöhetek?
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Elnöki iroda - Sophi Lee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elnöki iroda - Sophi Lee   Elnöki iroda - Sophi Lee Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 8:16 pm

* Épp a Varázslótanás holnapi gyűlésére próbálom előkészíteni a papírokat, mikor kopognak az ajtón. Nagyot sóhajtok mikor meghallom a kollégám hangját és a hamutál szélére rakom a cigarettám még össze rakom a papírokat. A Helységben nincs füst, hisz nyitva az ablak ami nekem nem lényeg de látogatómnak lehet hideg lesz ezért egy intéssel begyullad a kandalló és hiába marad nyitva az ablak hideg már nem jön be rajta a védő mágiának hála. *
- Gyere! * szólok ki szokásos modoromban, és nyílik is előtte az ajtó. Raven nyugodtan áll a mögöttem lévő falnál és a látogató minden mozdulatát figyeli, hiába ismeri már.* - Miért jöttél Nagel? * kérdeztem tőle és újra kezembe vettem a cigit, és hátra dőltem székemen.*
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Elnöki iroda - Sophi Lee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elnöki iroda - Sophi Lee   Elnöki iroda - Sophi Lee Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 8:31 pm

Belép a nyitott ajtón mosollyal az arcán, és belepés után meg hajol előttük.
-Heló! Hogy vagytok? Remélem jó nyaratok volt! - mondja ahogy ujra fel áll és végig néz mindkettőn.
-Látom nem változtatok. Láttom nem szoktál le a cigiről, hiába mondom hogy káros... - kicsit meg ráza a fejét...
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Elnöki iroda - Sophi Lee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elnöki iroda - Sophi Lee   Elnöki iroda - Sophi Lee Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 8:37 pm

- Munkával telt mi mással. * Mondtam és szinte éreztem magamon Raven gúnyos mosolyát is. Miáta ittam a véréből, jobban rá tudok hangolódni a démonra és éreztem amit ő. És most tömény gúnyt éreztem felőle amit nem tudtam mire vélni.* - Miért hajtogatja mindenki ezt? Hisz Vámpír vagyok ha nem esett volna le a dolog. Nekem az ilyen már nem számít. * mondtam és keresztbe raktam a lábaimat.*- Miért jöttél? Kérdeztem tőle kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Elnöki iroda - Sophi Lee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elnöki iroda - Sophi Lee   Elnöki iroda - Sophi Lee Icon_minitimeCsüt. Ápr. 23, 2015 8:12 pm

-Hát az miatt mondom, hogy még vámpír létedre is ártalmas rád - mondja ahogy mosolya eltűnik az arcáról - Hisz a kátrány ugyan úgy lelepődik a tüdődben, és már nincs meg az anyagcseréd így nincs ami ki tisztítaná a tüdődet attól a káros anyagtól, és a hozzá állásodat el nézve nem hiszem hogy magad tisztítanád. Szóval már lehetséges egy vastag kátrány fal van a tüdődön, és kész csoda hogy nem fulladozol. Vagyis neked már levegő sem kell, szóval csak extra súly a tüdődben. Arról nem is beszélve hogy cigi más hatás a sem jön életbe mert ahhoz megint normális anyagcsere kell ami Vámpírnak megint nincsen, ennyi erről csak büdös füstöt szívsz. És ez csak pénz kidobás, és ön magad fölösleges károsítása. - a végén újra előjött a mosolya - szóval kérlek szokj le róla.
Kis idő el telte után újra meg szólalt:
- És az Éj Királya viadal miatt jöttem. Bernadotte azt mondta te vagy a felelős az iskola védelmének erősítésére, és mivel közeleg a viadal ezért el jöttem neked szólni.
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Elnöki iroda - Sophi Lee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elnöki iroda - Sophi Lee   Elnöki iroda - Sophi Lee Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2015 6:12 pm

*Csak a szememet forgatom a kioktatására. Nagyon nem tud érdekelni hogy mit gondol vagy hogy mit akar. És azt sem érdekelt hogy mit tesz velem a cigi.*
- Nos valahogy nem igazán izgat a dolog* mondtam és az asztalra könyököltem. Megemlíti a viadalt, mire összébb húzom a szememet. * - Tudom jól. Elvégre én is vámpír vagyok. Éric vagyis ahogy ti régről ismeritek Persiol az én nevelő apám mióta megmentett. Nem kerüli el semmi a figyelmem. És mint már tudod mióta itt vagyok a Korpenebb ház felsős valamint az auror és sz Őrző tanoncok védik az iskolát. Svalbardot és környékét pedig a saját auror csapatom védelmezi. Egy vámpír se tehet lépést anélkül hogy én tudnék róla. Nem mellesleg, meg a hely mint vámpírúrnő az én fennhatóságom alá tartozik, és a vérszívók tudják hol a helyük. * mondtam ahogy elnyomtam a cigit, majd fölkeltem. Soha nem szerettem ha megkérdőjelezték a hatalmamat, vagy egyáltalán a terveimet.*
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Elnöki iroda - Sophi Lee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elnöki iroda - Sophi Lee   Elnöki iroda - Sophi Lee Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2015 7:03 pm

-Remek! vagyis remek hogy védelemmel nem lesz baj, nem az hogy nem érdekel a saját tested állapota, de te tudod! - válaszol.
-Csak te is tudod Bernadote szeret biztosra menni, szóval ne vedd a szívedre. - mondja mosollyal az arcán.
Rá nézett Sophira majd a komornyikára.
-Amugy te mint vámpírúrnő.. nem veszel ebben a viadalban részt?
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Elnöki iroda - Sophi Lee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elnöki iroda - Sophi Lee   Elnöki iroda - Sophi Lee Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2015 7:12 pm

* Az ablakhoz sétálok és a kinti tájat figyelem. Kint már nem esik a hó így valamivel barátságosabb volt a város is.  Vállam fölött hátra pillantok vörösen izzó szemekkel. *
- Ez csak természetes hogy részt fogok venni rajta. Mint a jelenlegi Éj Királyának örököse szinte kötelező hogy részt vegyek rajta. Ezért nem meri ide engedély nélkül betenni a lábát egy vámpír sem. * mondom és vissza fordulok az ablak felé.* ~ És azt is remélem hogy Éric tudja mit csinál. Nem szeretném a vámpírként eltöltött ezer évemet egy háborúban leélni. ~ gondolkodom ahogy hátam mögött összekulcsoltam az ujjaimat. Számomra is aggasztó volt a helyzet, hisz nem tudtam mire számítsak a viadallal kapcsolatban. Alig pár éve voltam csak vámpír és rögtön egy "háborúba" csöppenek. Valahogy ez nem esett jól az amúgy is instabil lelkivilágomnak.
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Elnöki iroda - Sophi Lee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elnöki iroda - Sophi Lee   Elnöki iroda - Sophi Lee Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2015 7:23 pm

-Oh? Olvastam a háborúról, de ha lehetséges szeretnék róla hallani... már ha nem gond.
Vissza az elejére Go down
Sophie Ravenhart
Vámpír
Sophie Ravenhart


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Svalbard

Elnöki iroda - Sophi Lee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elnöki iroda - Sophi Lee   Elnöki iroda - Sophi Lee Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2015 7:27 pm

- Ezt magával Persiollal kell megbeszélned vagy valamelyikkel a vámpírtanács tagjai közül. Nekem ez lesz az első viadalom. Persiol már vagy a hatodikat nyerte meg legutóbb, ő több mint tízezer éves. Az ősiek közül való. * mondtam nagyot sóhajtva.
Vissza az elejére Go down
NaGeL Bailey
Véla
NaGeL Bailey


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Oct. 19.

Elnöki iroda - Sophi Lee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elnöki iroda - Sophi Lee   Elnöki iroda - Sophi Lee Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2015 7:42 pm

-Ahha - válaszol kicsit lehangolt hangon - akkor nem is zavarlak tovább. - mondta és meg fordult kilép az ajtón. - minden jót mindkettőnek! - uj meg fordul meg hajol nekik majd botoját fölhöz üti, és kék láng elnyeli majd a egy pillanat után a lánggal együtt eltűnik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elnöki iroda - Sophi Lee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elnöki iroda - Sophi Lee   Elnöki iroda - Sophi Lee Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elnöki iroda - Sophi Lee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egyes csapat Sakvetetői iroda
» Jegyzői iroda
» Varázshasználati Főosztály iroda
» Mágiai Vizsgahivatal iroda
» Animágus Nyilvántartó Iroda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MAGISK Mágus és Boszorkányképző Iskola :: Svalbard :: Palotanegyed :: Auror központ :: Első emelet-
Ugrás: